Sizce Türkiye'de yaşayan kaç tane ermeni vardır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten soruşturma açıldı diye biliyorum, ayrıca büyük bir kullanıcı sayısı düşüşü yaşandı. 1-2 hafta sonra görürüz.

O zaman 1 ay beklerim eğer ki devlet bu konuda bir şey yapmazsa ben ermen kardeşlerimize çok güzel sürprizler hazırlayacağım, ben ilahi adalete inanırım, Türkiye'deki adalet seviyesi çok düşük bana kalırsa, internete 10 saatliğine erişimi kapatmak gayet yeterli ceza olacaktır.
Hocam benim kasteddiğim Disney tarafıydı, Türkiye'de yaşayan Ermenilerin bir alakası yok diye biliyorum.

Sosyal medya verilerinde kutlayan 10 bini aşkın Türkiye'de yaşayan ermenli gördüm, ayrıca Disney+'da çalışan arkadaşım var kesinlikle o dizinin kapatılma sebebi bu ermenli lobisi.

Onların Türkiye'ye bir zararı dokunmadığı sürece bana göre zararsızlar.
Ben ermeniyim, yunanım falan diyorlar solcu derneklerden çıkmıyorlar. Bi halletmek lazım bunlarda siyon lobisinden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne bu tavırlar kimsin kardeşim sen? Benim adaletime göre de senin temel eğitimden geçirilmen lazım götürelim mi seni?

Ben ermeniyim, Yunan'ım falan diyorlar solcu derneklerden çıkmıyorlar bir halletmek lazım bunlarda siyon lobisinden.

Onların Atatürk dizisiyle ne alakası var ki? Ayrıca Türkiye'ye ne gibi zararları var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı