Türkiye'de yaşayan Afrikalıların gönderilmesi

Adamların zararı yok asıl bizi mülteci haline getiren Suriyelileri göndermeliler. Zamanında bu ülke için kan döktük adamlar şimdi ülkelerini savunmaya çalışmak yerine buraya geliyorlar ve krallar gibi yaşatıyoruz.

Soylu açıklamasında şunları söyledi "elinde saat 10 liraya satıyor, Afrika'dan gelmiş. Biz buna müsaade etmeyeceğiz" bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yıllardır 1 tane suçlarını görmedigim güzel insanları yolluyorlar, vatanını satan tarihte bize en büyük ihaneti yapan ırkı yollamak yerine.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ABD'de, Avrupa'da falan Afrikalı göçmenler pek hoş görülmüyor. Sıkıntılı insanlar oldukları düşünülüyor ama ben 15 yıl İstanbul'da yaşadım. Saat satan, işportacılık yapan pek çok Afrikalı tanıdım. Hepsi çok düzgün insanlardı. Türkçe'yi öğreniyorlar, Türkiye'ye entegre olmaya çalışıyorlar. Suriyeliler gibi Türkiye'yi kendilerine uydurmaya çalışmıyorlar. Bir tane dilencilik yapan, yolunu kesip para isteyen Afrikalı görmedim.

Nedense aklıma bu geldi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalnız burda şunu belirtmek isterim bu adamlar kavgayı başlatmamıştır. İyice izlerseniz görürsünüz kavgayı bizim vatandaşımız başlatmıştır.

Diyor ''Sen elbiseyi nerden aldın?''

Bu insanlar cogu Türkler'den bile karakterli, serefli. Türk, Turk'e sokaktan geçerken yan bakıyor, otobuste mini etekli diye tekme atiyor. Bu insanların tek derdi üni eğitimi ve ekmek parası için saat, kemer vs. satmak. Iyi olanın hicbir zaman değeri bilinmez. Kotu olsalardı Suriyeliler gibi devletten geçinip giderlerdi.

Geçmişte boyle bir tane arkadaşa kemer deldirmistim para vermene gerek yok demişti. Temiz insanlar... Bizim insanimiz olsa nasıl kazıklarım diye düşünür.

Bu insanların ülkelerinde insanlar açlıktan ölüyor! Kurşunla ölmekten daha kötü, daha çaresiz bir durum bu! Tüm bu yüzden gelip ülkemizde hiç kimseye zarar vermeden kol SAATİ satıyorlar! Bunun neresi kötü ? Geneli çok çalışkan ve dürüst insanlar. O kadar yoksul olmalarına rağmen barbar değiller, yabani hiç değiller! Üstelik bu insanların çoğu gerçek anlamda Müslüman insanlar. Bu insanları rahatsız edeceğinize gidin kız, erkek çocuklarımızı ayırt etmeden tecavüz edenleri sınır dışı edin! Bunlara müsaade etmeyin! Saat satan adamın bize bir zararı olmadı! Sırf Avrupa birliğinden kişisel banka hesaplarınıza rüşvet dilenmek için Suriyelilere karışmıyorsunuz ama bu halkın gözü karardı mı hepinizin tek yön biletini kesmesini de bilir!

Kendimi tutamadım ve gerçekleri konuştum eğer zoruna giden, inkar eden varsa buyursun. Ben buradayım!

Ben malum partiyi seven biri değilim. Süleyman soylu gibi siyasetçilere nasıl güvenip halen partisinde barındırıyorlar anlamıyorum. Muhalefet, ekonomiden vb. çok bu adamın kendilerine zararı var.

Adamın eski ve günümüzdeki söylemlerine bakın. Omurgasızlıkta nirvanaya oynar.

Suriyeliler hayvan gibi suç işlesin.

Afrikalılar gelip abartısız neredeyse hepsi helal para alsın (suç işleyenini bende görmedim).

Yeni konular

Geri
Yukarı