Türkiye'de yaşayan Afrikalıların gönderilmesi

Yalan söyleyemem ben de hiç duymadım bir zararlarını açıkçası. Ama şu durum da var Afrikalılar, Suriyeliler gibi milyonlarca kişi olarak yaşamıyorlar Türkiye'de. Daha fazla kişi olsaydı onlardan da Suriyeliler gibi zararlıları elbet çıkardı. Yine de Suriyeliler varken Afrikalılara bu tavır konulması yanlış olmuş.

Trabzon'da bu şahsa ''Akıllı ol Soylu'' denilmiştir. Ben bu lafın üzerine istifa ederdim.
Siz de saçmalamayın. Herkesin seveni sevmeyeni vardır, aynı sözler herkese deniyor hepsi sizin gibi istifa edecek olsa yönetim diye bir şey kalmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Komik, yazacak bir şey yok gerçekten komik. Ülkenin tek sorunu Afrika'lılar oldu, milletvekillerine verilen maaşlar asgari ücrete çekilip kolaylıklar kaldırılsa ülkede cari açık kalmayacak gidip boş işlerle uğraşıyorlar.

Ben spora giderken bi tane afrikalı vardı onun abisimi babasımı ne vardı bana sürekli iyi akşamlar diyordu bu bile onların iyi insan olduğu gösterir. Afrikalılar fazla olsaydı onlardada çıkardı diyosun ama suriyelilerin 1 tane bile iyisini görmedim hepsi çapulcu gibi dolaşıp sataşıyorlar afrikalı bir kişi bile öyle görmedim.

Adamlar saat satıyor alan memnun satan memnun sana ne oluyor?
Ekmeğini helal yoldan kazanıyor. Bunların içinde iyi futbol oynayan da var ama işte bizimkiler ilgilenmiyor. Elin gavuru içinden yetenekli olanları cımbızla çekip alsın milli takımında oynatsın.
Bizde oynatsak ya.

Başka ülkeden gelip sözde ''DİN'' kardeşlerini kendi ülkesinde öldürünce orada burada kadınlarımızı taciz edince veya her yerde nargilesiyle keyif yapınca sıkıntı yok adam saat satınca sıkıntı. Ben afrikalı göçmenlerden razıyım. Kalsınlar ülkemde benlik bi sıkıntı yok. Ben daha adamların adının bir tane suça karıştığına şahit olmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı