Türkiye'de yaşayan Afrikalıların gönderilmesi

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
Soylu açıklamasında şunları söyledi "elinde saat 10 liraya satıyor, Afrika'dan gelmiş. Biz buna müsaade etmeyeceğiz" bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yıllardır 1 tane suçlarını görmedigim güzel insanları yolluyorlar, vatanını satan tarihte bize en büyük ihaneti yapan ırkı yollamak yerine.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Afrikalı insanların bir zararı yok. Adamlar saat satıyorlar ve ekmeğinin peşindeler 🤠 Kimseye zararları yok. Göze de batmadan çalışıyorlar

Bunlar algı dağıtmak falan için. Konuyu suriyeliler den uzaklaştırmaya falan çalışıyorlar sanırım.

Sıcak savaş dönemlerin de Vialand Temapark da ellerinde Iphone 6S varken Hız trenlerine binip eğleniyorlardı. O zaman Iphone 6S falan yeni çıkmıştı ve 3500 TL gibi bir fiyatı vardı. Adamlar kendi insanlarını düşünmeden tema park da eğleniyorlardı 😒

Bu benim kendi düşüncem fazla da birşey yazmak istemiyorum. 😅

Halk ne derse tam tersini yapıyorlar. Afrikalılar kaç seneden beri ülkemizde hiçbir şekilde yanlışlarını görmedim. Herkes efendi gibi çalışıp, ekmek parasını kazanıyor. Yoldan geçen kadına laf attıkları yok, baktıkları yok, tecavüz yok, taciz yok, kavga yok, Türkiye'ye hakaret etmiyorlar... Adamların ülkeye hiçbir zararı yok. Zaten bunlardan şikayetçi olan da yok. Bizim şikayetçi olduğumuz taraf Suriyeliler. Suriyeliler gitsin ülkeden, Afrikalılar kalsın. Bu kadar basit. Suriyelilerin yapmadığı pislik kalmadı. Hala el üstünde tutuluyor. Suçsuz olan adamları ülkeden kovmaya çalışıyorlar. Şaka gibi.

Ters Psikoloji yapıyorlar herhalde bu ne arkadaş bana zararı olmayanı gönder bana zararı olanı gönderme ! Böyle mantık olamaz. Afrikalıların hiç zararını göremezsiniz adamlar Suriyeliler gibi değil adamlar gidip plajda nargile gibi şeyler içmiyor ! Adamlar saat gibi şeyler satarak geçiniyorlar.

Geri
Yukarı