Sizce WD mi yoksa Seagate mi?

Arduo

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Gazi Mağusa, KKTC.
Marka olarak ikiside aynı kalitede ürün üretiyor. Ömrü biraz şansına ve garanti sürecine bağlı. Seçtiğin modeller arasında da hemen hemen kalite/hız/verimlik farkı yok kadar az.

Mehmet Dmr

Hectopat
En iyi cevaplar
0
İkiside kaliteli marka'lardır. Ben, şuan yukarıdaki seagate'nin barracuda modelini kullanıyorum. Ne ısı ne de ses problemi var. İstediğini alabilirsin.

KS
C

Cihat

Ziyaretçi
Ben WD 500 GB Caviar Black kullanıyorum.Genel olarak bir sıkıntım yok ancak her bilgisayarı açışında 1 kereye mahsus kafa atabiliyor.

KS
G

Gamiurams

Ziyaretçi
Hocam internette biraz araştırdım Barracuda'yı Caviar Blue ile kıyaslamak doğru değilmiş. Black'e kafa tutan bir HDD imiş. Bence Barracuda.

Arduo

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Gazi Mağusa, KKTC.
Hocam internette biraz araştırdım Barracuda'yı Caviar Blue ile kıyaslamak doğru değilmiş. Black'e kafa tutan bir HDD imiş. Bence Barracuda.
Nedense yinede Barracuda 8 TL daha ucuz. Vatan yanlışmı fiyatlandırdı acaba...Bende 2 TB Barracuda kullanıyorum sorun yok aslında. Güzel :D

KS
C

ckaracar

Ziyaretçi
[h=2]Seagate satın aldım önerileriniz için teşekkürler.[/h]

KS
I

IQRI

Ziyaretçi
Ne için kullanacağınla ilgili, depolama, sistem diski, SSD+HDD ikilisi için ve kullanım şekline göre hepsi değişir. Ama illa seçenekler o iki model ise aynı görevleri yerine getirmek için üretildiler.

Yukarı