Sizce Xbox One S mi yoksa PS4 mü?

PS4 Mİ YOKSA XBOX ONE S Mİ?

• A:XBOX ONE S

Oy: 13 61,9%
  • B:PS4

Oy: 8 38,1%

• Oy verenlerin toplamı
    21
Para sorunu varsa bile para biriktirip PS4 almasını tercih ederim. Xbox hizmet konusunda bi' binanın eksi katları gibi örnek verebiliriz. Boğucu ve zahmetli.

Hizmet konusunda bir binanın eski katları gibi mi Xbox Gamepass gibi bir cevher varken kendim XONE kullanıyorum ve sadece ilk başta kurarken sıkıntı yaşadım.

Eğer yaklaşık olarak Xbox One S gücünde bir bilgisayarın varsa PS4 daha mantıklı olur.
Xbox One S'in avantajları:
-Live Gold PSN'ye göre daha uygun
-GamePass ile düşük bir fiyata çok fazla oyun oynama şansınız var (RDR2 ve Forza gibi iki güzel oyun var)
PS4'ün avantajları:
-Özel oyun bolluğu var ve bu oyunlar gerçekten çok güzel
-Türkiye'de genel olarak PS kullanılıyor, arkadaş sayınız fazla olur
-Daha güçlü donanıma sahip

PS4 alıp RDR2 alırsın onuda zaten 1 ay boyunca sıkılmadan oynarsın. Oyunlara gelecek olursak kesinlikle PS4 oyunlarını asla sıfır alma çok ama, çok pahalı. 2. el makul fiyata satan insanlar çok sahibinden.com veya letgodan alabilirsin.

Para sorunu varsa bile para biriktirip PS4 almasını tercih ederim. Xbox hizmet konusunda bi' binanın eksi katları gibi örnek verebiliriz. Boğucu ve zahmetli.

Para sorunum yok PS3 ve PS4 benim kafede var zaten internet kafede ondan dolayı Xbox ile PS4 arasında kaldım değiştiricemde :)
PS her zaman önce olmuştur bana göre. PS4 o yüzden.

Bak bu mantıklı olabilir de bir şeyleri değiştirmem gerek kafemde PS3 ve PS4 var ama Xbox'a geçsem mi geçmesem mi onda kararsızım işte.

Geri
Yukarı