Size göre Ash Ketchum'un en iyi Pokemon savaşı?

Ash'i Sun and Moon'da karakterini daha eğlenceli yapmaya çalışmışlar. Sadece 2. sezonunu sevdim. Çizimler zaten direk soğutmuştu (Sadece Ash ve Pikachu için geçerli).
Bence Sun Moon özellikle 2. sezondan sonra hikayeye ağırlık veren bir seri. XY'den daha başarılı buluyorum.

Charizard vs Magmar çok iyiydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bölümde hatırladığım kadarıyla evrimleşen Charizard savaşmama inadını kırıp Magmar ile vs atıyordu.

Charizard vs Magmar çok iyiydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu bölümde hatırladığım kadarıyla evrimleşen Charizard savaşmama inadını kırıp Magmar ile vs atıyordu.
Hocam Charizard Magmar'ın güçlü olduğunu gördüğü için savaşıyor. Yoksa Ash'i hala dinlemiyordu.

Ben en çok pikachu vs latios'u sevmiştim. O kadar izleyen var mıdır buralarda acaba? 😄 Pikachu'nun volt tackle atağı da favorim zaten. Merak edenler için özet video.

Ben en çok Pikachu vs Latios'u sevmiştim. O kadar izleyen var mıdır acaba? 😄 Pikachu'nun volt tackle atağı da favorim zaten. Merak edenler için özet video.

Ah bu savaş ah. Sanarsın Ash hiç şampiyon olmasın diye bir lanet uyguladılar. Final maçında rakibin iki Pokemon'u:
1-) Darkrai.
2-) Latios.
İki tane efsanevi Pokemon. 🙂 Ama iyi savaştır cidden. Sinnoh ligini zaten başarılı buluyorum.

O kadar izleyen var mıdır buralarda acaba?
Bütün sezonları izledim, yeni bölümler geldikçe de izliyorum hocam. 😄

Geri
Yukarı