Size göre gelmiş geçmiş en iyi anime nedir?

Favori animelerimden bir de benzer türde a silent voice var film izlemediyseniz ona da bakabilirsiniz benzer türde çok güzel bir yapım.

Tabii ki izledim,
harikaydı.
sonu hariç
Türü sevenlerin izlemesi gereken 2 başyapıt bana sorulursa. Ha bir de o kadar dram sevmeme rağmen izlemediğim önemli animeler var bu konu bahanesiyle başlayayım bari😃

Müriti olduğum yok ama Sword Art Online'ın ilk sezonu kesinlikle izlemeye değer. Çok derin hala ne zaman açıp izlesem hala o dünyaya girmeyi hemen başarıyorum. Ana karakter gibi etrafa kılıç savurup canavarlarla savaşma isteği uyandırıyor. O yüzden özellikle ilk 14 bölüm favorim. Aşk, Amaç ve Hayatta Kalma savaşı, bunlar mükemmel bir anime yapmak için gerekli olan şeylerdi. Ancak Professor-Neyse ne Hajimete no Gal var ecchi hentaiye yakın mük bise izleyin derim Ha bi de High-school DXD-

Arkadaslar su mesaja gulme sebebinizi anlamadim. Ziwa adli uye butun mesajlarima emoji atti zaten. Hikayesi gayet surukleyici ve benim ilgi alanim olan dovus sanatlarini iceren bir anime, zaten okuma-anlama becerinizi kullanacak olursaniz konuda "size gore" yaziyor. Kaldi ki IMDb'de, Mylist Anime'de vs. gayet ilgi toplamis bir anime.

Myanimelist'de emoji atan kisilerlerden birinin yazdigi animeden yuksek, digerinin yazdigiyla benzer puanlari var.
Harbiden size ne adamın ne sevip sevmediğinden? Tokyo Revengers gayet güzel bir hikaye örgüsüne ve karaterlere sahip, sırf yeni bir anime diye bu kadar kinci olmanıza gerek yok.

Naruto. Bitireli 3 sene olacak ama hala aklımda ve unutamayacağım bir anime. Nasıl Dragon Ball animelerin atası olarak anılır ya, Naruto'nun aklımda ki imajı bu.

Geri
Yukarı