Sizin için anısı olan bir şarkı var mı?

Battlefield Nightcore Edition. Aslında bir sürğ anısı olan şarkı var ama aklıma bu akşamdan ötürü bu geldi. Özlediğim biriyle gece çatıda konuşmuştum. Konuşmanın sonu çok iyi olmamıştı. O gece o şarkıyı dinlemiştim rüzgar yanımdan esip geçerken. Arkadaşlarımla okulda yatılıda kalıyorduk. Bu yüzden okulun çatısının ayrı bir havası var :)

Düşündüm, düşündüm, düşündüm. Sonunda aklıma bir şey geldi. Saat 03.00 şarkısı. Duygulandım be.

Sene 2011 idi. Arka Sokaklar dizisinin 227. bölümünü izliyordum. Yıl başı özel bölümüydü. Sahnede Bengü vardı. ''Saat 03.00'' şarkısını söylemişti, ''Aşkım'' şarkısını da söylemişti, mest olmuştum, işte o gün Bengü'nün sesine ve şarkılarına hayran olmaya başladım ve o günden beridir dinlerim kendisini. 30'dan fazla şarkısını ezberlemişim farkında olmadan.

Şimdiye kadar bıkmadım hiç onu dinlemekten. Ama gelin olup gidiyorsun be Bengü. Müziği bırakma ne olursun...

Bütün şarkıcılar bir yana, Bengü bir yana benim için.

Battlefield Nightcore Edition. Aslında bir sürğ anısı olan şarkı var ama aklıma bu akşamdan ötürü bu geldi. Özlediğim biriyle gece çatıda konuşmuştum. Konuşmanın sonu çok iyi olmamıştı. O gece o şarkıyı dinlemiştim rüzgar yanımdan esip geçerken. Arkadaşlarımla okulda yatılıda kalıyorduk. Bu yüzden okulun çatısının ayrı bir havası var :)
Haramiler - Mavi Duvar
Aslında anısı biraz benzer olmuş. Özlediğim biriyle sürekli dinlediğimiz bir şarkıydı. Konuşmanın sonu pek iyi geçmedi...

Bu şarkının içinde o kadar çok anım var ki, bir yerde duyduğum zaman bi' anlığına başka bir yere gidiyorum sanki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı