Sızıntı Windows 11 güvenilir mi?

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Şimdi ben Steam hesabımı girip, oyunlar deneyeceğim de, bir sıkıntı olur mu? Sızıntıymış ya, bilgiler falan çalınabilir mi?

Tam sürümü bekleyin, aldığınız deneyim tam sürüm gibi olmayacak zaten. Resmi bir şekilde güncelleme gelene kadar bekleyin.

Güvenlik konusunda %100 garanti veremesek de çok bir şey olacağını sanmıyorum. Güvenilir kaynaklardan indirdiğiniz sürece bir sorun çıkmaz lakin günümüzde bir çok dolandırıcılık yöntemi var ve bu durum onlar için de bir fırsat bunu unutmamak gerekli.

Öyle bir açıklama yok, dediğiniz şeyi tahmin edebiliyorum 27 Kasım 2020 yılında yapılan bir duyuru o. Bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın.

Bence normal PC'nize kurmayın. Kurarsanızda Allah'a emanet Security ile bir nebze korunabilirsiniz.
Link atabilirim Microsoft community (yanlış yazmış olabilirim) açıklama yapıldı.

Kasım 2020 mıdır tarih.

Link atabilirim Microsoft community (yanlış yazmış olabilirim) açıklama yapıldı.
At istersen dostum da dediğim gibi olacak. O duyurun tarihi 27 Kasım 2020 olması gerekli. Yani eski bir duyuru geçerliliği günümüzde yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı