Skoda Fabia'nın piyasadaki yeri

Focus ne oldu? Vazgeçtin herhalde.
Vazgeçme değil ancak kriterleri tek tek göz önünde bulunduruyoruz. Neticede her gün araba almıyoruz.
Sıfırını alın demedim ama 2006 model temiz accent eralar 20.000/22.000 arasında yani alınabilir evli bir çift için ideal bir araba ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. :)

Evet ilk almaya gittiğimiz zaman bizede aynı şeyler söylediler inanmadık ama gerçekten sınıfında tokatlayamayacağı araç yok denebilir. :)

Maalesef. Birimiz beğensek diğeri beğenmiyor. :D Aslında bana kalsa alınabilir bir araba ancak daha önce Hyundai kullandığımız için pek de tokatlayacak gibi görünmüyor. :)

Yakıt tüketimi 8 lt civarında Hyundai Accent'in. Bence araç tahminim şehir içinde kullanılacak bu kadar çok yakan bir araca gerek yok. Yarışa gitmiyoruz...

Sıfırını alın demedim ama 2006 model temiz accent eralar 20.000/22.000 arasında yani alınabilir evli bir çift için ideal bir araba ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. :)

Evet ilk almaya gittiğimiz zaman bizede aynı şeyler söylediler inanmadık ama gerçekten sınıfında tokatlayamayacağı araç yok denebilir. :)
Evet öyle hepsiyle kapışır. Yeni kasasına da bindim o da uçuyordu.

Altını çiziyorum : Yakıt tüketimi
Arkadaşlar dizelin ve benzinin başını alıp gittiği bir ülkede araç alacaklar için en önemli etmendir yakıt tüketimi. Sonra pişman olmayın.

2.5 lira az mı ? Ayrıca bir aracın 1 kilometrede tükettiği gaz oranı mazot ve benzin oranından fazladır. Tamamen atıyorum 100 km'de aynı aracın lpg'lisi 3 litre lpg tüketiyorsa; 2 litre benzin , 1 litre mazot tüketir.
Hiç aracım olmadı konuya çok hakim değilim. Her haftasonu bir şahin var. Basıyorum basıyorum zor gidiyor ya LPG diye mi? Yoksa Şahin diye mi? :D

Tam yakıt tüketimi hakkında net bir bilgim yok ama dediğiniz kadar çok yakan bir araç olsaydı eminim babam şimdiye satmıştı. :) Ayrıca söylemek isterim ki aracın yakışı bakımlarının düzenli yapılması ve kullanımı ile de büyük fark gösterir yani 90 ile değilde 150 ile giderseniz ay sonunda çok yaktı dersiniz. :)
Ayrıca yaptınız demiyorum ama accent gibi düşük sınıf bir aracı VW Passat veya benzeri sağlam araçlarla kıyaslamayınız. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı