Skoda Fabia'nın piyasadaki yeri

Chevrolet Aveo 1.3 Dizel. Çok az yakan, tüketicilerin tavsiye ettiği, kasası çok güzel hatta yeni captivalarda kullanılmış olan bir araba. Çok hoş bir araç ve şehir içi 4.3 yakıyor çok makul bir fiyat. 28/27 milyara çıkarabilirseniz bütçeyi çok güzel bir araba, hele ki ön konsolları bir harika.

Yani bütçenizede bakarsak ülkemiz şartlarında hem konfor hem performans hemde yakıt cimriliği arıyorsanız Toyota corolla tercih edilmesi gereken bir araçtır ama ne yazıkki ikinci elde temizini bulmak imkansız gibi birşey çünkü temiz olunca kimse satmıyor.

Bir diğer tavsiye araç ise Hyundai accent bizde şuan 2006 accent era mevcut dizel 1.6 motoru var benzinli 1.9 motora tekabül ediyor bir Toyota kadar konforu yok ama performans konusunda üstüne yok açıkçası gaza yüklendinmi koltuğa yapıştırıyor kısaca 1. Toyota corolla, 2. Hyundai accent.

Maalesef alacak olanlar yeni evli çift olduğu için bütçe bu. :)

pusat57, eee ne yaparsın? Arabayı değil vergisini alıyoruz. :)
Valla öyle.

Yani bütçenizede bakarsak ülkemiz şartlarında hem konfor hem performans hemde yakıt cimriliği arıyorsanız Toyota corolla tercih edilmesi gereken bir araçtır ama ne yazıkki ikinci elde temizini bulmak imkansız gibi birşey çünkü temiz olunca kimse satmıyor.

Bir diğer tavsiye araç ise Hyundai accent bizde şuan 2006 accent era mevcut dizel 1.6 motoru var benzinli 1.9 motora tekabül ediyor bir Toyota kadar konforu yok ama performans konusunda üstüne yok açıkçası gaza yüklendinmi koltuğa yapıştırıyor kısaca 1. Toyota corolla, 2. Hyundai accent.
Geçenler bir tanıdığımın Hyundai 2010 Accent'ine bindim 1.6. Harbiden koltuğa yağıştırıyor motoru canavar ya.

Sıfırını alın demedim ama 2006 model temiz accent eralar 20.000/22.000 arasında yani alınabilir evli bir çift için ideal bir araba ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. :)

Valla öyle.

Geçenler bir tanıdığımın Hyundai 2010 Accent'ine bindim 1.6. Harbiden koltuğa yağıştırıyor motoru canavar ya.

Evet ilk almaya gittiğimiz zaman bizede aynı şeyler söylediler inanmadık ama gerçekten sınıfında tokatlayamayacağı araç yok denebilir. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı