Skyrim 6 neden çıkmıyor?

Dünyanın şu anki halinden oyunların çıkmasına fırsat yok ki? Hani bu oyunları uzaktan çalışarak yapmak kolay iş değil, şirketler zorlanıyor. 2022'nin sonlarında çıkacağı söyleniyor ancak net bir bilgi yok, benim tahminim 2023'ün ilk çeyreğinde çıkacağı yönünde.
Daha Starfield çıkmadı, TES 6 en az 2023 sonu veya daha sonra çıkar.

İçeriğini biliyoruz. Hamerfall ve High Rock'da geçecek. İsmininde Redfall olacağı söyleniyor. İsmindeki kızıl redguardlardan değil imparatorluk kızılından geliyor, imparatorluğun düşüşünü yansıtmak için.
Bethesda açıkca Ulfric'in tarafını tuttuğunu zaten belli ediyordu.
Resmi Twitter hesaplarından Skyrim'in yeni harita sınırlarını paylaştılar, başkenti hala Solitude ve üst kısımda da yeni para birimi gözüküyor.
Ayı motifine sahip ve sanırım gümüşten, madenleri geri aldıkları için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet imparatorluk yıkıldı beklediğimiz gibi Ulfric kazandı. Sıra Reduardlarla yapılacak ittifak sonrası Aldmeri hükümdarlığını devirmekte.
All hail the Ulfric you are the High king!

Skyrim'e yeni başlayacak ben için uzun süre sonra çıkması pek farketmiyor, aciliyeti yok Skyrim'i bir oynayayım önce. :D

Çünkü Skyrim'in müthiş başarısından sonra Bethesda eziliyor. Yaparsa oyuncuların yüksek ihtimal beklentilerini karşılamayacak.

Bu arada serinin ismi Skyrim değil, The Elder Scrolls.
Buradan da Skyrim'e nasıl insanların hype'landığını görüyoruz ve yeni oyun çıktığında hepiniz ''öeğğğk'' diyeceksiniz.

TES 6 için elimizde çok bir bilgi yok. Teaser'da da bir şey gostermediler. Biraz erken davrandıklarını düşünüyorum. TES 6'nın her yönüyle devasa bir oyun olacağını düşünüyorum. Bu yüzden çıkmasına en az 3 yıl vardır. Güzel ve uygun fiyatlı çıkarsa çok sevinirim, bakalım.

TES 6 için elimizde çok bir bilgi yok. Teaser'da da bir şey gostermediler. Biraz erken davrandıklarını düşünüyorum. TES 6'nın her yönüyle devasa bir oyun olacağını düşünüyorum. Bu yüzden çıkmasına en az 3 yıl vardır. Güzel ve uygun fiyatlı çıkarsa çok sevinirim, bakalım.
Çıktığı gün Gamepass'de :p. En büyük artısı. Üstüne oyun Microsoft'un olduğu için Türkçe bile ekleyebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı