Skyrim mod olmadan oynanır mı?

Emre2K06

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 7 4800h
Gtx 1650ti
16gb ram
512gb ssd
Meslek
Öğrenci
Ben hazır indirime girmişken, Skyrim Special Edition almayı düşünüyorum ama oyunlara mod kurmayı hiç sevmem ki baktığım zaman herkesin yorumları mod kurmadan oynama falan filan. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 2023 yılında modsuz Skyrim oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitirene kadar oynayıp silersin, mod kurarsan yüzlerce saat daha oynatır seni.
Grafikleri günümüze göre nasıl? (Modsuz)
Birde modlar en fazla ne kadar etkileyebilir ki oyun saatini?

İlk defa oynayacaksan modsuz oyna. En fazla unofficial patch indir. İkinci kez oynamak isteyeceksin zaten 6 ay 1 sene sonra o zaman modlarsın. 1000 saat skyrim'im var. 👍

Birde modlar en fazla ne kadar etkileyebilir ki oyun saatini?

Skyrim tanrıları çarpacak seni sus.

İlk defa oynayacaksan modsuz oyna. En fazla unofficial patch indir. İkinci kez oynamak isteyeceksin zaten 6 ay 1 sene sonra o zaman modlarsın. 1000 saat skyrim'im var. 👍

Skyrim tanrıları çarpacak seni sus.
Evet ilk defa oynayacağım. Teşekkürler. Yüksek ihtimalle alıcam.

Sorun olursa sorarsın, Skyrim sorularını cevaplama fetişim var.

Hocam ben oyun cahiliyim. O yüzden sorularımı affedin, Skyrim oynamak istiyorum ama savaş mekanikleri kütük gibi gözüküyor bunu çözecek mod var mı? Yoksa siz buna mı aşıksınız. Herkes delice övüyor ama benim içim bir türlü ısınamadı.

Skyrim için keşke daha modern mekaniklerle bir oyun yapılsa.

Hocam ben oyun cahiliyim. O yüzden sorularımı affedin, Skyrim oynamak istiyorum ama savaş mekanikleri kütük gibi gözüküyor bunu çözecek mod var mı? Yoksa siz buna mı aşıksınız. Herkes delice övüyor ama benim içim bir türlü ısınamadı.

Bende bu tarz şeylerden ön yargılı yaklaşıyorum. Vanilla hali ile oynamak istiyorum ama bu hali eski kalıyor. Bunu çözen çok güzel modlar var ama bende işte modlarla uğraşmak istemiyorum.

Bende bu tarz şeylerden ön yargılı yaklaşıyorum. Vanilla hali ile oynamak istiyorum ama bu hali eski kalıyor. Bunu çözen çok güzel modlar var ama bende işte modlarla uğraşmak istemiyorum.

Modlar bildiği kadarıyla görüntü grafik sorunu çözüyor birkaç şey daha ekliyor ama savaş mekaniklerine dokunmuyor. Oyunda vuruş hissi yok. O kadar Remastered yapıyorlar, ama savaşma mekaniklerine dokunmuyorlar.

Bu arada sitem ettiğim oyunun olumlu yorumu %94 :D

Onu çözen modlar var da daha hiç o modlarla oynamadım. Oyunun aşık olduğumuz yönü devasa ve dopdolu açık dünyası. Witcher 3 oynadıysan ondan daha dolu diyeyim sen anla. Her yan görev bir şaheser. Her türlü mod var aklınız almaz. Silah, zırh, grafik modunu bırakın 20 saatlik hikaye modları var DLC'lere taş çıkartır.

Yeni konular

Geri
Yukarı