Skyrim mod olmadan oynanır mı?

Modlar bildiği kadarıyla görüntü grafik sorunu çözüyor birkaç şey daha ekliyor ama savaş mekaniklerine dokunmuyor. Oyunda vuruş hissi yok. O kadar Remastered yapıyorlar, ama savaşma mekaniklerine dokunmuyorlar.

Bu arada sitem ettiğim oyunun olumlu yorumu %94 :D
Sanki vardı böyle bir şey ya. Hatta AC Valhalla mekaniklerini getiriyordu.

Oynanmasına tabii ki oynanır. Ama mod topluluğu çok geniş bir oyun ve modlarla oyun daha da zengin hale geliyor. Bana kalırsa bir kaç mod ile daha fazla keyif alarak oynamak daha cazip.

Oyunu üç kez bitirdim üçü de modsuzdu, modsuz da gayet keyifli oluyor yani. Unofficial Patch falan da kurmayacaksanız oyunun konsol komutlarına bir göz atın derim, en azından setstage veya addspell, removespell gibi komutlara bakın çünkü oyunda çok fazla glitch var ve bu glitchler genelde oyunu kıran, ilerleyişi engelleyen ciddi glitchler oluyorlar. Bu komutlar sayesinde o glitchlerin üstesinden gelebiliyoruz.

TES 5 Skyrim bence çok başarılı bir oyun. Tabii ki de mod olmadan oynanabilir. Ben hep modsuz oynadım bu oyunu. Hatta Fallout 3 veya Fallout New Vegas'ı da modsuz oynarım. Oyunda teknik sorun varsa mod kullanırım sadece.

Geri
Yukarı