Skyrim Nasıl Bir Oyun? Alınır mı?

Her oyunun eksileri ve artıları vardır. Birçok insan Skyrim'in savaş mekaniklerinden şikayetçi ki çok da haksız sayılmazlar ama bu oyunda kendinizi kaptırdığınız zaman sürekli sizi üzen ve keyfinizi kaçıran bir durum olmamalı. RPG ve J-RPG oyunlarını seven biri olarak oyun için savaş mekaniği denildiğinde anında Dark Souls serisini öneririm severek oynadım ve bütün seriyi bitirdim. Dark Souls serisi sadece mekanikleri için bile oynanabilecek bir oyun ama onunda eksik yanları var.

Anlatmaya çalıştığım şey mükemmel kavramı çok uzakta bir kavram Skyrim gibi bir oyunun yapım süresi ortalama 4-5 yıl yani ortada büyük bir emek var. Assassin's Creed serisi gibi her sene yapılan ve oyuncu mennuniyetinden önce ceplerini doldurmayı amaçlayan bir firma değil Bethesda. Bu oyundaki özgürlük hissi karakterinle bağlanma bir çok oyunda yok. Yanlış hatırlamıyorsam oyunun temel içeriği olan ejderhaları Bethesda oyunun içinde en çok ne olmasını istiyorsunuz diyerek bir anket yapıp ejderha sonucuna ulaşmıştı. Son olarak da bu oyunda bulunan mod desteği ve modderlara verilen önemi ben hiç bir oyunda görmedim insanların bu oyunda bulduğu ve oyundan soğumalarına sebep olan bir çok eksiyi modderlar düzeltmek için mod çıkarttılar kendi kapsamlı geniş ek paketini yayımlayan arkadaş bile var. Skyrim alın oynayın ve sabredin sonunda pişman olacağınızı sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı