Skyrim SE Mod önerisi

361229

Hectopat
Arkadaşlar bana hafif zırh modu lazım. Bülbül zırhı var ama çok az geliyor zırhı. Special Edition'da oynuyorum. Ayrıca bir sorum var. Mod yüklerken "Requirements" kısmında onlarca şey oluyor. Orada ne yazıyorsa kesinlikle indirmem gerek. Örneğin bir modda sadece USSEP istiyor fakat altta bir sürü "Requirements" var. Yardımcı olur musunuz?

Not: Mod Organizer 2 kullanıyorum.

Zırhlarla çok yüksek koruma elde edebilirsiniz. Zırhlarınızı geliştirerek arttırabilir, hafif zırh yetenek ağacından da arttırabilirsiniz. En iyi durumda 1000'in üzerinde zırh puanınızın olması gerek. Eğer başkalaşım büyülerinde gelişirseniz 120 zırh puanı veren Abanozvücut büyüsüne de erişebilirsiniz.

Her Requierements zorunlu demek değildir. Mesela altta gördüğün Mods Req. this file listesinde food effect mod görünüyor ama gerekli değil. Tam tersine, alttaki mod şu an yüklediğin modu gerektiriyor demek istiyor. Seni ilgilendiren modlar ve zorunlu kılınanlar, Nexus Requirements yazan.
Zorunlu görünenlerin yanındaki notları da okumakta fayda var. Mesela o listede üstteki zorunlu, hemen onun altındaki yüklemesi önerilen mod.
1635075154580.png

Mo2 kullanıyorsan zaten bu gerekli modları kurmadığın için eksik masterlist hatası alacaksın.

Mod önerisi kısmına şimdi ayrı olarak bakıyorum.
~~
Zırh modu paketi var, içersinide çeşit çeşit zırh barındırıyor. Güzeldir, tavsiye ederim.

Eğer kadın karakter oynuyorsan ve fantezi tarzda güzel zırhlar arıyorsan [SunJeong] Ninirim Collection 6.0 öneririm. Bunun ayrı sitesinde var linki paket olarak, +18 görüntüler barındırdığı için atamıyorum.

Yine bir zırh modu paketi, çok güzel tasarlanmış zırhları var. Satın alalım diye dükkan bile yapmış mod sahibi oyun içine.

Son düzenleme:
Her requierements zorunlu demek değildir. Mesela altta gördüğün mods req. This file listesinde food effect mod görünüyor ama gerekli değil. Tam tersine, alttaki mod şu an yüklediğin modu gerektiriyor demek istiyor. Seni ilgilendiren modlar ve zorunlu kılınanlar, nexus requirements yazan.
Zorunlu görünenlerin yanındaki notları da okumakta fayda var. Mesela o listede üstteki zorunlu, hemen onun altındaki yüklemesi önerilen mod.
Eki Görüntüle 1197313
MO2 kullanıyorsan zaten bu gerekli modları kurmadığın için eksik masterlist hatası alacaksın.

Mod önerisi kısmına şimdi ayrı olarak bakıyorum.
~~
Zırh modu paketi var, içersini de çeşit çeşit zırh barındırıyor. Güzeldir, tavsiye ederim.

Eğer kadın karakter oynuyorsan ve fantezi tarzda güzel zırhlar arıyorsan [SunJeong] ninirim Collection 6.0 öneririm. Bunun ayrı sitesinde var linki paket olarak, +18 görüntüler barındırdığı için atamıyorum.

Yine bir zırh modu paketi, çok güzel tasarlanmış zırhları var. Satın alalım diye dükkan bile yapmış mod sahibi oyun içine.

Reis ben Skse'yi Steam'den kurdum. Başlata tıkladım saniyelik aç-kapa oldu. Kuruldu mu? Yoksa elle mi kurayım?

İmzamda sistemim yazıyor. Havayla ilgili mod önerir misin? Güzelleştirecek bir mod.
Yani sisteme uygun mod önerisi yapacak teknik bilgim yok ama eğer hiç kurmadıysan ENB'leri araştır. Enb kuruluysa şu moda bakabilirsin ek olarak.

Yani sisteme uygun mod önerisi yapacak teknik bilgim yok ama eğer hiç kurmadıysan ENB'leri araştır. Enb kuruluysa şu moda bakabilirsin ek olarak.

Hocam ben senin önerilerdeki ok animasyonu modunu yüklicektim. "SkyUI" istiyor. Fakat ben görünümün değişmesini istemiyorum. Yapabileceğim bir şey var mı?

Hocam ben senin önerilerdeki ok animasyonu modunu yüklicektim. "SkyUI" istiyor. Fakat ben görünümün değişmesini istemiyorum. Yapabileceğim bir şey var mı?
SkyUI ilerde birçok modda zorunlu olarak karşına çıkacak, elbet bir yerde kuracaksın yani. Kur gitsin şimdiden, pişman olmazsın iyidir o arayüz.

Geri
Yukarı