Skyrim SE'ye nasıl mod kurulur?

Erenqzs

Centipat
Daha fazla  
Skyrim'e mod kurmak biraz zor gibi gözüktü gözüme. Birkaç video izledim ama izlediğim insanlar farklı şeyler yapıyorlardı, benim de bu yüzden kafam karıştı. Skyrim SE için nasıl mod kurulur?

Skyrim'e mod kurmak biraz zor gibi gözüktü gözüme. Birkaç video izledim ama izlediğim insanlar farklı şeyler yapıyorlardı, benim de bu yüzden kafam karıştı. Skyrim SE için nasıl mod kurulur?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kitetki'nin videolarını izleyebilirsin ben skyrim modlamayı bu arkadaştan öğrendim çok güzel anlatıyor.

Kitetki'nin videolarını izleyebilirsin ben Skyrim modlamayı bu arkadaştan öğrendim çok güzel anlatıyor.

Hocam birkaç yazı okudum. Ben oyunu indirdiğimde 1.6.640 sürümünde inmiş oluyor. Bu sürümü downgrade etmem gerekiyor mu? Mesela 1.5.97 sürümüyle farkları neler? 1.5.97 için olan modlar 1.6.640'ta da çalışır mı?

Son düzenleme:
Vortex ile tek tuşla indirebilirsin. Zor olan mod indirmek değil modların uyumlu olmasını kontrol etmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı