Skyrim taktikleri

Evet. O nasıl alınıyor?
Demirciliğini 100 yapıp kendin craftlayacaksın.
Ayrıca İfrit Ocağını kullanarak rastgele Daedrik silah çağırabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Taktik maktik yok bam bam bam...
Kafanda bir karakter portresi oluştur ona göre ilerle. Misal ben mercenary-mage oynuyorum, yolumun üzerinde değilse görev falan yapmıyorum ve sadece elektrik ile şifa büyüleri kullanıyorum. Bu ikisi dışında da speech gibi tamamen pasif skillere veriyorum.
--------------
Size tavsiyem öncelikle oyunu aşırıya kaçmadan modlamanız. 15-20 civarı mod işinizi görecektir. O esnada da kafanızda bir profil oluşturursunuz sonra da ona göre ilerlersiniz.

Taktik maktik yok bam bam bam...
Kafanda bir karakter portresi oluştur ona göre ilerle. Misal ben mercenary-mage oynuyorum, yolumun üzerinde değilse görev falan yapmıyorum ve sadece elektrik ile şifa büyüleri kullanıyorum. Bu ikisi dışında da speech gibi tamamen pasif skillere veriyorum.
--------------
Size tavsiyem öncelikle oyunu aşırıya kaçmadan modlamanız. 15-20 civarı mod işinizi görecektir. O esnada da kafanızda bir profil oluşturursunuz sonra da ona göre ilerlersiniz.
Büyü falan olayını bilmiyorum işte reis. Sıkıntı da orada. Ben nasıl büyü atıcam, adamı geriye iticem veya elektrik çarptırıcam.

Mevkibeyi (Jarl)'nin büyücülerinden alıyosun veya zindanlardan buluyosun. Misal Whiterunda Dragonsreachda Farengardan alabilirsin.

Yalnız ben büyücü oynuyorum diye sen de oynamak zorunda değilsin.
Reis bişey sorucam akçay reisi ile konuş diyo ama girerken askerler izin vermiyor.

Geri
Yukarı