Skyrim'den Hoşlanmayan Tek Ben miyim?

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Witcher 3 yeni bitti ve Skyrim'e başlayım dedim. Oyunda envanter görseli yok grafikler ve oynanış hoşuma gitmedi. Yerdeki kılıcı almak istediğimde yazınsal olarak alabiliyorum kılıç görseli olmuyor maalesef. Oynanış da çok hoşuma gitmedi. Witcher 1-2-3 severek oynadım. Skyrim'de konu olarak beni cezbetti oynanış ve oyun dinamikleri hoşuma gitmedi. Sizce bu oyuna alışabilir miyim? Silmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan oyun için mod yükleyebilirsiniz. Modsuz oynamanızı tavsiye etmem.
Nexus Mods :: Home

Skyrim 2010 yılında çıkmış bir oyun. Bana göre en büyük eksiği vuruş hissiyatının çok kötü olması.

Zevk meselesi bu. Skyrim'i yüzlerce saat oynamış biri olarak Witcher'a başlayınca ben de aynılarını hissettim. Biraz daha şans vermeyi ve mod kurmayı deneyin. Mekanik olarak Witcher'la kıyaslanmamalı. Daha çeşitli silah kullanımı gibi elementler de Witcher'da yok mesela. Yine de sevmiyorsanız sorun yok :)

Benim de sevmeme sebeplerimden birkaçı ( Gerçi üstteki arkadaşlar yazmış, yineleyeyim. ) : vuruş hissiyatı çok zayıf, grafikleri eski ( mod ile biraz da güzelleştirilebilir. Tam bir eksi değil(dir). ) Ama yapay zekâ cidden bazı yerlerde çok kötüydü. Her yeri için asla söyleyemem lakin yapay zekâ biraz daha uğraşılabilirdi. Ümidim The Elder Scrolls 6'da...

Hoşlanmayan değilim de bir türlü oturup tamamen bitiremediğim bir oyun oldu kendisi, witcher 3 bittikten sonra bir deneyeceğim bakalım. Hep biraz oynayıp 5 6 saat sonrası bırakıyorum oyunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı