Smok NORD 4 coil değiştirilmeli mi?

Bana önerdiğiniz likitlerin hepsinin olduğu kategori linkini atar mısınız? Bu attığınız 3 tanenin dışındakilere de bakmak isterim.
Bu sitede olmayabilir ama genel konsept olarak pastane grubu denilen gruptan cheesecake serilerini baya beğeniyorum. Raspberry cheesecake, lemon cheesecake gibi
OOPS SALT LİKİT soldan filtreleyebilirsin. Tütün grubuna hiç bulaşma derim kahve vs gibi denemelik alırsan da bi köşede boş boş durur :)

Size güveniyorum hocam, bugün yarın sipariş veririm. Sağ olun, peki son bir sorum olacak da birazcık saçma. Ama yine de sorayım, genel olarak likitlerin içinde alkol durumu söz konusu değildir değil mi?

Evet zaten salt likitlerin vg pg değerlerine bakarsan 50-50'dir çoğu sepete eklerken de nikotin mg seçebilirsin.

50 50 olunca salt mı oluyor? Öyle mi anlaşılıyor?

Peki cihazı kaç watt ayarında kullanmam gerekiyor? Cihazım 80e kadar çıkıyor.
Kullandığın coil tipine göre değişir RPM mesh ise coilin 25 w. İnternetten araştır biraz coile en uygun giden watt aralığı yazar

Altta büyük bi fotoğraf var her coile uygun giden watt değerleri vs

Kullandığın coil tipine göre değişir RPM mesh ise coilin 25 W. İnternetten araştır biraz coile en uygun giden watt aralığı yazar.

Altta büyük bir fotoğraf var her coile uygun giden watt değerleri vs.

Best 40W diyor. Ben aldığımdan beri (3-4gündür) 15W de kullanıyorum. Yeni likit alayım 40W kullanırım.

Geri
Yukarı