SMS ile gelen dolandırıcılık linki sorun yaşatır mı?

YBK

Kilopat
Daha fazla  
"Yurtiçi Kargo'dan adresinizde ulaşamadık" içerikli mesajdaki linke aceleyle tıkladım. İnternetim az çektiğinden sayfa yüklenmedi. 3 saniye içinde kapadım zaten. Sizce mobil bankacılık uygulamalarıma erişim sağlarlar mı?

Screenshot_20240216-142906_Messages.jpg

Yok hiç bir bilgi girmedim. Açılan sayfayı bile görmedim zaten aceleyle kapadım. İndirme de gerçekleşmedi.

Yok hiçbir bilgi girmedim. Açılan sayfayı bile görmedim zaten aceleyle kapadım. İndirme de gerçekleşmedi.

O zaman hiçbir şey olmaz zaten siteye girmekte sorun olmaz siteye VPN aracılıyla girdim engelledi VPN kullanmadan girdiğimde adrese tekrar gönderebilmek için adres ad soyad vs istiyor zaten gönderen kişinin numarasından dolandırıcı olduğu anlaşılabilir ve fazladan bir bilgi olarak eğer ki siteyi açarsanız URL'sini dikkatlice okuyun dolandırıcı olduğu anlaşılır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-16-15-03-41-669_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-16-15-03-41-669_com.android.chrome.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_2024-02-16-15-03-19-110_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-16-15-03-19-110_com.android.chrome.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 18
O zaman hiçbir şey olmaz zaten siteye girmekte sorun olmaz siteye VPN aracılıyla girdim engelledi VPN kullanmadan girdiğimde adrese tekrar gönderebilmek için adres ad soyad vs istiyor zaten gönderen kişinin numarasından dolandırıcı olduğu anlaşılabilir ve fazladan bir bilgi olarak eğer ki siteyi açarsanız URL'sini dikkatlice okuyun dolandırıcı olduğu anlaşılır.
Vay be, teşekkürler siteye girip bizi bilgilendirdiğin için. Forumun kahramanı. 😍

Yeni konular

Geri
Yukarı