Smurf hesapta vuramama

Batuhan12312

Hectopat
Yücelik 3 -2 arasında takılan bir oyuncuyum, şakasız plat elo da vuramıyorum. yani işin aslı şu 10 maçın 6-7'sinde 30-40 vuruyorum ama bazı 3-4 maç geliyor vurulmuyor. adamlar immo edasıyla oynuyor neden böyle, bilgisi olan var mı? kendi elomda 10 maçın 3'ünde 4'ünde MVP diğerlerinde ortalamada oynuyorum ama smurfumde vuramıyorum, sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yücelik 3 -2 arasında takılan bir oyuncuyum, şakasız plat elo da vuramıyorum. Yani işin aslı şu 10 maçın 6-7'sinde 30-40 vuruyorum ama bazı 3-4 maç geliyor vurulmuyor. Adamlar immo edasıyla oynuyor neden böyle, bilgisi olan var mı? Kendi elomda 10 maçın 3'ünde 4'ünde MVP diğerlerinde ortalamada oynuyorum ama smurfumde vuramıyorum, sebebi nedir?

Plat ve Dia da sizin gibi smurf çok o yüzdendir muhtemelen.

kanka main hesabım küfürden 3 gün ban yedi arkadaşımın hesabında oynamak istedim olay bundan ibaret ek olarak smurfte oynarken ayıp olmasın diye arkaya müzik açıyorum ve try hard oynamıyorum ...

Maalesef senin gibi kişiler çok olduğu için senin gibiler denk geliyordur. Neden smurf yaparsınız hiç anlamıyorum.
kanka main hesabım küfürden 3 gün ban yedi arkadaşımın hesabında oynamak istedim olay bundan ibaret ek olarak smurfte oynarken ayıp olmasın diye arkaya müzik açıyorum ve try hard oynamıyorum ...

Bu normal.

CS:GO'da mesela GE'yim, FACEIT 8lv. 3 senedir oynamıyorum oyuna tekrar başladım bu arada.
DMG-lem elo arasında adamların ne yapacağını kestiremediğim ve benim gibilerin çok fazla olmasından ötürlü zor geçiyor maçlar. :D

Küfür etmeseydin o zaman, geçerli bir sebebin yok. Benim var ama yine de smurf oynamıyorum. Kardeşim ben okuldayken bir kaç kere maça girip çıkmış ve bu yüzden 1 hafta rekabetçi yasaklaması yedim, ama dediğim gibi yine de smurf girmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı