Snapdragon 860 vs Snapdragon 778G

Dendalium

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

İlk çıktığından beri POCO X3 Pro 8/256 kullanıyorum, performans konusunda beni asla yarı yolda bırakmadı.

Dün telefonum bozulduğu için POCO X5 Pro almayı düşünüyorum fakat işlemci farklarından dolayı çok kararsız kalıyorum.

Wild Rift oynadığımdan dolayı benim için önemli olan FPS, kamera vs. değil. Bu yüzden Snapdragon 778G, 860'a göre FPS sorunu yaşatır mı? Çünkü Snapdragon 860'da yüksek grafikte FPS drop bile yemiyorum.

Sizce X5 Pro aldığımda performans tarafında pişman olur muyum?

Hocam bütçe ne kadar bence X3 Pro'dan X5 Pro'ya geçmeye değmez aralarında pek bir fark yok.

Telefon dün uyumadan önce normal çalışıyordu fakat uyandığımda telefon hiçbir şekilde çalışmadığını gördüm. Ve bu yüzden X5 alsam mı diye düşündüm.

860 vs 778g arasında grafik gücü ve kas gücü bakımından fark var, özellikle grafik farkı hissedilecek bir düzeyde.
Yani 860 daha mı iyi demek bu?

Telefon dün uyumadan önce normal çalışıyordu fakat uyandığımda telefon hiçbir şekilde çalışmadığını gördüm. Ve bu yüzden X5 alsam mı diye düşündüm.

Yani 860 daha mı iyi demek bu?
Hocam yine de bir bütçe belirtirseniz ona uygun başka cihazlara bakılabilir ayrıyeten SD 860 daha iyi 778G işlemciden.

Yeni konular

Geri
Yukarı