Snapdragon 860 vs Snapdragon 778G

Maks. 8 bin civarı.
Yurtdışı bakıyorsunuz o zaman yurtdışı bakıyorsanız Mİ 11T tavsiye ederim kendim kullanıyorum gayet memnunum oyun performansı olarakta biraz denedim normalde telefonda oyun oynayan biri değilim ama oyunlarda güzel performans veriyor. Ama IMEI konusunda içini açtırıp direnç değişilip IMEI atmak sizin için sorun değilse Mİ11T Pro alabilirsiniz o çok daha iyi bir telefon ben içinin açılmasını istemediğim için 11T aldım ama sizin için sorun dedğilse Pro modeli hem işlemci hem kamera hem 120W hızlı şarj hem de hoparlör yönünden çok daha üstün bir telefon.

Merhaba,

İlk çıktığından beri POCO X3 Pro 8/256 kullanıyorum, performans konusunda beni asla yarı yolda bırakmadı.

Dün telefonum bozulduğu için POCO X5 Pro almayı düşünüyorum fakat işlemci farklarından dolayı çok kararsız kalıyorum.

Wild Rift oynadığımdan dolayı benim için önemli olan FPS, kamera vs. değil. Bu yüzden Snapdragon 778g, 860'a göre FPS sorunu yaşatır mı? Çünkü Snapdragon 860'da yüksek grafikte FPS düşmesi bile yemiyorum.

Sizce X5 Pro aldığımda performans tarafında pişman olur muyum?

860 778gden daha güçlü bir işlemci. Derdin yüksek grafiklerde oyun oynamaksa güçlü işlemciye sahip amiral gemisi bir cihaz almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı