Snopy Rampage SN-RW1 7.1 Gaming Kulaklık İnceleme

Kulaklığı neredeyse 6 aydır kullanıyorum. Videodaki diğer arkadaş ise yaklaşık 1 senedir kullanıyor. Şu ana kadar hiç bir aksilik veya sorun yaşamadık. Bilhassa fiyatına göre kaç kaliteli bir kulaklık. 7.1 deneyimini bizlere sanla olarak sunuyor fakat sanal dediğine bakmayın. 170-230 TL arasında alınabilecek kulaklıklar arasın en iyisi diyebiliriz. (Daha iyileri tabii ki de vardır.) Lafı daha fazla uzatmadan videoyu aşağıya salıyorum. İyi seyirler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kulaklığı 2016 yılında 185 liraya almıştım. O zamandan beri kullanıyorum.

Kulaklık tasarım olarak ejderhayı saymazsak MSI DS502 modelinin birebir aynısı. Zaten bilgisayarımda da DS502 yazılımı var. Onunla da rahat bir şekilde kullanılıyor.

Gelelim kulaklığın şu an ki durumuna:

Kulaklık süngerlerinin dışındaki kaplama dökülmeye başladı.
Ses ayarlama potu hışırtı yapmaya başladı.
Titreşim motoru muhtemelen bir yere temas ediyor ve rahatsız edici bir ses çıkartıyor. Kullanmıyorum. (Alırken çok yardımcı olacağını düşünmüştüm.)

Yukarıda yazdıklarım kullanımdan sonraki senaryolar, ama ürünü ilk kullanımda fark ettiğim bazı detaylar da var.

Uzun süreli kullanımda kulaklarım fazlasıyla ağrıyor, kablosu dolanıyor. Ses ve mikrofon ayarlama kontrolcüsü kablo üzerinde olduğu için ağırlık yapıyor, sürekli o kısmı masaya filan çarpıyorum.

Ama bu fiyata da 7.1 desteği olan, mikrofonu açılıp kapanabilen ve üzerinde ses kartı bulunduran başka bir model yoktu o zamanlar.

Bu kulaklığı 2016 yılında 185 liraya almıştım. O zamandan beri kullanıyorum.

Kulaklık tasarım olarak ejderhayı saymazsak MSI DS502 modelinin birebir aynısı. Zaten bilgisayarımda da DS502 yazılımı var. Onunla da rahat bir şekilde kullanılıyor.

Gelelim kulaklığın şu an ki durumuna:

Kulaklık süngerlerinin dışındaki kaplama dökülmeye başladı.
Ses ayarlama potu hışırtı yapmaya başladı.
Titreşim motoru muhtemelen bir yere temas ediyor ve rahatsız edici bir ses çıkartıyor. Kullanmıyorum. (Alırken çok yardımcı olacağını düşünmüştüm.)

Yukarıda yazdıklarım kullanımdan sonraki senaryolar, ama ürünü ilk kullanımda fark ettiğim bazı detaylar da var.

Uzun süreli kullanımda kulaklarım fazlasıyla ağrıyor, kablosu dolanıyor. Ses ve mikrofon ayarlama kontrolcüsü kablo üzerinde olduğu için ağırlık yapıyor, sürekli o kısmı masaya filan çarpıyorum.

Ama bu fiyata da 7.1 desteği olan, mikrofonu açılıp kapanabilen ve üzerinde ses kartı bulunduran başka bir model yoktu o zamanlar.
Uzun kullanımda (4-5 saat) benimde kulak kısmım ağrıyor. Kablo kısmına gelirsek kablo bende dolanmıyor ama çok rahatsız ediyor. Monitörde USB portuna takıp kullandığımdan dolayı herhalde. Onun haricinde diğer sorunlar bende yok. 2-3 sefer düşürmüşlüğüm de var. Son olarak bende 2016 Şubat gibi almıştım galiba 170 TL civarına. Şuan 270 TL bir fiyatı var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı