Snopy Rampage SN-R10 Mikrofonlu Kulaklık İncelemesi

Aynı kulaklık bendede var fakat sesim karşıya az gidiyor nasıl çözebilirim acaba?

Kulaklığı aldığımdan itibaren 5 ay geçti. Kulaklığın tek tarafındaki ledin bozulması dışında başka olumsuz yanı olmadı. Kulaklık aşırı sağlam diyebilirim bir keresinde kulaklığın kablosu ayağıma dolanmış farkında olmadan ayağa kalktım ve kasanın ön panelini dışarıya fırlatmıştım. Kasanın jak girişleri kırıldı fakat kulaklığın jak uçları hala sapasağlamdı. Ben memnunum tavsiye ederim. ( Test videolarına neden dislike gelmiş anlayamadım. )

Arkadaşlar bu modelde bilgisayarı kapatınca led ışıklar sönmüyor sizde de durum aynı mı acaba?
Ayrıca shadow play den oyun videosu çekerken ses az geliyor

Arkadaşlar bu modelde bilgisayarı kapatınca led ışıklar sönmüyor sizde de durum aynı mı acaba?
Ayrıca shadow play den oyun videosu çekerken ses az geliyor
Bende ses her yerden çok güzel geliyor. Sadece bekleme modunda led ışığı sönmüyor.

Cevap için çok teşekkürler.
Mikrofon bası kaçta sizde? Ben yükseltince ses normalleşiyor ama bu seferde arka plandaki gürültü çok artıyor video da rahatsız ediyor.
Logitech c170 ile ses kaydı yaparken çok daha iyiydi , başka yaptığınız ekstra ayar varmı?

Bu kulaklıkla youtube işine girişmeyin.

Snopy SN-R9 aldım. Bunu almalıymışım.

Snopy SN-R3 kullanıyorum ve YouTube'da ki tüm videolarımda kullanıyorum. Örneğin daha dün;

1:14'ten açabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…