Snopy V5H Direksiyon Seti İncelemem

Evet arkadaşlar Snopy V5H direksiyon setini alalı 6-7 ay geçti bende arkadaşlar için yararlı olur incelemesini yaptım.

Direksiyon

Direksiyonda 20 kadar tuş var :D ve Ferrariler de olan el ile gaz ve fren yapma tuşları var, tuş dedim ama tuş gibi değil :D direksiyondaki malzeme çok iyi. Üstüne konulan şeye sabitlenebilir ve 2 tane kablo girişi var vites ve gaz fren için.

Vites ve El freni

İlk önce vites ile başlayacağım, vites geçişleri hassas ileri attığında ileri, geri olunca geri atıyor. El freni gerçek arabada olan el frenine çok benziyor.

Gaz ve Fren (Pedallar)

P
edallar oldukça iyi sabitlenebilir, bu versiyon otomatik vites olduğu için debriyaj yok.

Fotoğrafı:
WP_20140615_002.jpg

Arkadaşlar resimin boyutu büyük olduğu için bazı yerlerini sildim.

Ve titreşimi oldukça iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende almayı düşünüyorum ancak aldıktan bir kaç hafta sonra sıkılıp kenara köşeye bir yere atarım kullanmam diye almadım sizce verdiğiniz paraya değiyormu yoksa nasıl olsa sıkılırım diye idaretenlik bir kontorland direksiyon seti yetermi?
Aynen öyle dediğin gibi bir köşeye mutlaka atarsın. En fazla bir ay kurcalarsın. Ama parası sorun değilse ve araba oyunlarını seviyorsan alabilirsin.

Ayni setten bende kullaniyorum, gercekten begenerek kullaniyorum. Begenmedigim tarafi vantuzlari pek iyi degil. Hele ki hirs yapip kendinizi kaptirirsaniz o direksiyonu vantuz felan masada sabit tutamiyor. Bir hatirlatmada bulunayim, direksiyonun ortasinda uzerinde bir led olan dugme var. O dugmeye basinca direksiyon donusleri cok sert oluyor, tekrar basinca yumusak donuyor bilginiz olsun.
abi sana birşey sorucam benim driverimda sadece sina ve ayarlar var titreşimini açmıyorum interneetten baktıklarımda bir sürü ayar var bana yardım edebilirmisin ?

Dosya Ekleri

• direk.png
    direk.png
    85,1 KB · Görüntüleme: 458
abi sana birşey sorucam benim driverimda sadece sina ve ayarlar var titreşimini açmıyorum interneetten baktıklarımda bir sürü ayar var bana yardım edebilirmisin ?
Bende de aynı sorun var titreşim kapandı. sende CD var mı ? Oradan yapabilirsin. Olmadıysa denetim masasından aygıtlarda gözükecektir direksiyon oradan da dene.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı