Rush RW900r Prorace direksiyon seti

Merhabalar, rush marka Gaming üreticisinin geçen günlerde piyasaya sürdüğü direksiyonu inceledim. Direksiyonun şu anki piyasaya göre uygun olması bunun yanında hvites + debriyaj ile beraber gelmesi beni umutlandıran detaylar oldu. Direksiyonun 900 derece dönme açısı ise ekstra güzel şeylerden birisi.
Özellikleri gayet hoşuma gitti. Satışa çıkmasına rağmen henüz inceleme göremedim. Ne kendi sitelerinde ne de başka platformda inceleme videosu bulunmuyor.
Benim gibi bu direksiyonu almayı düşünen arkadaşlar için kafada soru kalması demektir bu. Direksiyonu birazcık incelemeye karar verdim ve Rus sitelerinde satılan.
Bir direksiyonun aynısı olduğunu fark ettim, tabii ki Türkiye'ye getirilip satılabilir lafım yok. Demek istediğim eğer direksiyonu merak eden arkadaşlar var ise.
Bahsettiğim direksiyon bu. Ama sadece direksiyonun aynı olduğunu görebilirsiniz diğer aksamlar farklı. Bu direksiyonun inceleme Videosu'na güvenerek sizce bu ürünün siparişi verilebilir mi? Bugüne kadar başka direksiyonlarda kullandım. İade ve başka süreçlerle uğraşmayı seven birisi değilim. Üstelik ilk satış olduğu için kampanyalı fiyat olduğu söyleniyor sonradan fiyatın değişiklik göstereceğini belirttiler. Ruhs direksiyonu için link'e bakabilirsiniz. Aşağı kısımda rush ile artplays direksiyonunun fotoğraflarını karşılaştırdım.

Artplaysv1200.png
RW900R-PRORACE.1.jpg

Şu an da bu direksiyon hakkında araştırmalar yapıyorum. Nedense bunu görünce aklıma Rampage'in direksiyonu geldi acaba bunda da benzer sorunlar var mıdır?

Geri
Yukarı