Snopy V5h Direksiyon Seti İncelemesi

Merhaba arkadaşlar, art arda incelemeleri yapıyorum. Bu sefer 3-4 gün önce aldığım direksiyon setini inceleyeceğim.

4mAbEL.jpg

P3dPy9.jpg

Vites attırma ileri ve geri şekilde. El frenin biraz kötü çünkü el freni ile normal fren tuşu aynı.

djrk6X.jpg

Snopy yazının orası mavi ışık yanıyor. Mavi ışık oyunda motor gücünü yükseltirsen hep yanıyor ama hep yanınca titreme oluyor. Bu sefer oyunda da titreme oluyor. Onun için motor gücünü düşürüp oynamak lazım. Vites attırman gereken yerde attırmaz isen mavi ışık yanıyor. Kaza yaptığın an mavi ışık yanıyor. Bu dediklerimi yaparken titremede oluyor. Direksiyonun yanlarında azda olsa görünüyor. Formula 1 gibi oyunlarda vitesi oradan attırmak daha rahat oluyor. Pedal ve vites yerinin kabloları direksiyonun arka tarafına takılıyor. Direksiyondan da USB kablosu çıkıyor.

7mJgEY.jpg

Gaz ve fren benim çok hoşuma gitti. Hem rahat hemde ne kadar basarsan o kadar yükleniyor.

0VXnjB.jpg

Pedalın altından bir plastik daha açılıyor. Oraya ayağınızı koyabilirsiniz. Kışın bu gerçekten de işe yarayabilir.

NVXA6X.jpg

Direksiyon hassasiyeti oldukça iyi. Ne kadar çevirseniz o kadar dönüyor. Ben şuan bilgisayarım yüzünden sadece ETS2 ve NFS2 gibi oyunları oynuyorum. LFS'de el freni kopacak diye oynamıyorum :)

Arkadaşlar demem o ki direksiyon seti oldukça iyi. Zaten fiyatı da çok yüksek değil. Diğer direksiyon setlerinde, vites direksiyonla bitişik filan güzel olmuyor.

Son olarak içinden çıkan driver kesinlikle kurmalısınız. Yoksa kullanamazsınız. Kendi sitesindeki driver bile işe yaramıyor.

İnşallah bu incelememi de beğenirsiniz. Herhangi bir sorununuz veya başka bir açıdan resim isterseniz ekleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı