Çözüldü Snow leopard 10.6.3.raw boot olmama sorunu

• Konuyu başlatan Ena
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 7B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır. Root: anadizin demek Usb açtığında karşına çıkan ekran. Buraya atacaksın kerneli. Kurmak istediğin sürümü söylersen ona göre yardımcı olayım, gerisi zaman kaybı. Ekran kartının 10.8 driver veya kexti yokse kurmanın bir anlamı yok. Ayrıc wifi için kext var mı ona da bakman gerek.
Kardeş ben snow leopard dışında ondan dilim yandı artık çok sorunlu onu kurmak masaüstüme mavericks kurmuştum çok basit gelmişti bu snow zormuş. Şimdi lion versiyonundan 32 bit yani intel atom 270 serisini destekleyecek bir sürüm lazım bana lionda 32 bit yok demiş recep bey ama bulamadım bende bi tane dmg var üstünde dmg nin hafiften görünen kilit var kilitli demek oluyor sanırım. O yüzden onu yapmadım iatkos ml2 kurdum usb ye onu da boot menüsü geldi kuruluma geçemedi.

İatkos l2 ile ml2 farklı mı? Birde bu dmg dosyalarında kilit ne anlama geliyor tam olarak?

Kilit derken. Evet farklı biri 10.7 Lion diğeri 10.8 Mountain Lion

ML2 de nerde takıldı ekran.

Şimdi kilit bu simgenin köşesinde sanal mac de görünüyor windows da görünmüyor.Ben size resim yollıycam l2 yi indirmeye başladım sabaha anca iner sanırım sizde hakkınızı helal edin çok hakkınız geçti. Herkes güzel sistemlere kuruyo inanın bana eski sistemlere kurunca daha haz verici bence hackintosh.

İndirdikten sonra size döneceğim ben kurulumda bol fotoğraflı sayenizde olacak bu sefer inanıyorum yarın büyük gün. ☺Hayırlı geceler.

Geç saate kadar buralardayım. İşlerim geç bitti onun için geciktim.

Geç saate kadar buralardayım. İşlerim geç bitti onun için geciktim.
Ttnet kotasını geçtim bu ay telefondan indirmeyi açıyorum sabaha kadar ancak iniyor o yüzden yarına kalır bende hemn kurmak istiyorumda ttnet sağolsun ☺yarın görüşmek dileğiyle birde uyumadan bir şey sorayım bu l2 nin intel atom kerneline ihtiyacı varmı?

Kernel içinde olması gerekiyor.

• Beğen
İfadeler: Ena
Eyvallah olmadı lion 10.7.1 kernelini yamarım ona

Eyvallah olmadı lion 10.7.1 kernelini yamarım ona
Bir şey daha sorabilirmiyim. Örneğin iso olarak bir mac buldum dvd ye yazdırdım ama içinde bootloader yok ozaman nasıl bootloader atacağım yazılmış dvd nin içine?

Kernel içinde olması gerekiyor.
Bir şey daha sorabilirmiyim. Örneğin iso olarak bir mac buldum dvd ye yazdırdım ama içinde bootloader yok ozaman nasıl bootloader atacağım yazılmış dvd nin içine?

Dediğin işlemi yapabilmek için silinip yazılma özelliği olan dvd kullanman gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı