Snowman M200 vs Gametech Freezer HD 2.0

Hava soğutmanın neyi bozulacak hocam teknik aksamı bile yok :D Fanı bozulur en fazla, ki bu en iyi üründe bile olabilen bir şey. Benim de elimde 7 tane Air Blazer var ama 1 tanesi bozuldu, Air Blazer çöp mü şimdi?
Fan çalışıyor soğutmayı bıraktı birden.90 derecelere fırladı.Stoğa geçtim tekrar.

Bak bence SilverStone KR03 almanı öneririm çünkü bundan önce Snowman M200 kullanıyordum MX4 ile 17 derece oynattı ama SilverStone KR03 ile 35 dereceye yakın sıcaklık düşürdü bence SilverStone KR03 al keyfine bak.

Fan çalışıyor soğutmayı bıraktı birden. 90 derecelere fırladı. Stoğa geçtim tekrar.
Kutudan çıkan macunu sürdüysen normal. Çok kötü macun geliyor yanında. Ayrıca teknik aksamı yok hava soğutmanın.

Şunları bu kadar büyütmeyin. Stok fan 95 bu 80 dereceyse yine kötü. 80 aşırı serin mi yani? :D
Evet. 80 derece günlük kullanılabilir, bir sakıncası yok. Ayrıca kullanılacak olan işlemci 3500X. Gidip de 3700X'e falan önermiyoruz. Ki render almıyorsan ona bile yeter.

Bunun yettiğine Stealth da yeter. Ufacık bir UV yeterli olur. Boşa para yani şuna verilecek olan.
Neden performanstan kıssın ki? 85 liraya hem daha güzel görünüm hem daha iyi soğutma performansı hem de küçük miktarda OC yapabilme imkanı. Pek çok arkadaşıma HD2.0 aldırttım i5 10400 ile kullanan, sıcaklıkları 15 derece düştü ve gayet memnunlar. Sadece içerisinden çıkan macun pek iyi değil.

Geri
Yukarı