SNR margin değeri sürekli değişiyor

Hocam 8 dB altına düşmeyecek şekilde ayarlamayı dene.

Anladım forumturknet sitesinde konu aç hocam yardımcı olurlar sana oradan.

Hocam 8 dB altına düşmeyecek şekilde ayarlamayı dene.

Anladım forumturknet sitesinde konu aç hocam yardımcı olurlar sana oradan.
hocam böyle çıktı ama ben 2 hafta önce yaptığım zaman böyle değildi yeşil gözüküyordu değerleri yazıyordu

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-21_220508068.png
    resim_2024-04-21_220508068.png
    14,2 KB · Görüntüleme: 4
Boş port büyük ihtimalle ondan sokağındaki diğer apartmanlardada sonuç aynı çıkıyorsa boş port yoktur dediğim gibi hocam SNR margin 8 dB altına düşmeyecek şekilde ayarlamayı dene idarelik zaten forumturknet sitesinde konu açarsan yardımcı olurlar.

hocam böyle çıktı ama ben 2 hafta önce yaptığım zaman böyle değildi yeşil gözüküyordu

Boş port büyük ihtimalle ondan sokağındaki diğer apartmanlardada sonuç aynı çıkıyorsa boş port yoktur dediğim gibi hocam SNR margin 8 dB altına düşmeyecek şekilde ayarlamayı dene idarelik zaten forumturknet sitesinde konu açarsan yardımcı olurlar.
başka sağlayıcıya geçmek sorunu çözermi sence?

Hocam Millenicom'dan ve Comnet'ten altyapı sorgulamaya çalışıyorum altyapı yok yazıyor normalde sonuç çıkardı

Yok hocam başka sağlayıcıyla alakası yok hattınla ilgili bir sorun var genellikle iç tesisat kaynaklı oluyor ya da port arızalı olabilir.

Hocam boş port kalmamış demek ki sokağındaki diğer apartmanlardada sonuç aynımı çıkıyor.

başka sağlayıcıya geçmek sorunu çözermi sence?

Hocam Millenicom'dan ve Comnet'ten altyapı sorgulamaya çalışıyorum altyapı yok yazıyor normalde sonuç çıkardı
türknette de böyle yazıyor: Adresinizde TurkNet internet hizmetleri için gerekli altyapı bulunmamaktadır. Bu sebeple adresinizde internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz.

Yok hocam başka sağlayıcıyla alakası yok hattınla ilgili bir sorun var genellikle iç tesisat kaynaklı oluyor ya da port arızalı olabilir.

Hocam boş port kalmamış demek ki sokağındaki diğer apartmanlardada sonuç aynımı çıkıyor.
evet

Dediğim gibi hocam boş port yok ondan öyle gösteriyor dediğim siteden konu açarsan yardımcı olurlar.

Geri
Yukarı