Çözüldü Social Club 0xc0000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

4DOZZY4

Femtopat
Daha fazla  
Google Drive: Sign-in Process Monitor logu burada. Stem'den yükledin girer girmez bu hatayı veriyor.

Ekran Görüntüsü (2).png

Çözüm
Sorun eksik kurulum değilmiş, Windows'un hatası anladığım kadarıyla.

Paketleri kurmamıza rağmen ilginç bir şekilde .dll dosyaları yüklenmedi. Ayrıca Denetim Masası üzerinde hiçbir Visual C++ paketi kurulu olarak gözükmemesine rağmen 2015-2022 paketi haricinde gelen dosyalar System32 ve SysWOW64 klasörlerinde bulunuyordu.

Önce bu siteden All-in-One Runtime indirdik ve kurulumuna başladık, sıra 2015-2022 Runtime'ın kurulumuna geldiğinde "The older version of Microsoft Visual C++ 2019 X86 Minimum Runtime cannot be removed" hatasıyla karşılaştık. Microsoft'un bu adreste yayınladığı sorun gidericiyi indirdik ve 2015'ten 2022'ye kadar olan bütün C++ paketlerini kaldırdık. Ardından 2015-2022 sürümünü tekrardan kurduk ve sorun çözüldü.

Abim eline koluna sağlık sorun çözüldü. Çok teşekkürler.
Rica ederim. :)
@yika38 kanki ben çalışıyorumda yarın yapsak iyi olur. Bir de özel msejlaşma varsa oradan atayım, burada herkese açık çünkü (yarın saat 21 gibi sen yaz buraya ben sanayazcam)

Son düzenleyen: Moderatör:

Paketleri kurmamıza rağmen ilginç bir şekilde .dll dosyaları yüklenmedi. Ayrıca Denetim Masası üzerinde hiçbir Visual C++ paketi kurulu olarak gözükmemesine rağmen 2015-2022 paketi haricinde gelen dosyalar System32 ve SysWOW64 klasörlerinde bulunuyordu.

Önce bu siteden All-in-One Runtime indirdik ve kurulumuna başladık, sıra 2015-2022 Runtime'ın kurulumuna geldiğinde "The older version of Microsoft Visual C++ 2019 X86 Minimum Runtime cannot be removed" hatasıyla karşılaştık. Microsoft'un bu adreste yayınladığı sorun gidericiyi indirdik ve 2015'ten 2022'ye kadar olan bütün C++ paketlerini kaldırdık. Ardından 2015-2022 sürümünü tekrardan kurduk ve sorun çözüldü.

Abim eline koluna sağlık sorun çözüldü. Çok teşekkürler.

Çözüm

Önce bu siteden all-in-One runtime indirdik ve kurulumuna başladık, sıra 2015-2022 Runtime'ın kurulumuna geldiğinde "the older version of Microsoft Visual C++ 2019 X86 minimum runtime cannot be removed" hatasıyla karşılaştık. Microsoft'un bu adreste yayınladığı sorun gidericiyi indirdik ve 2015'ten 2022'ye kadar olan bütün C++ paketlerini kaldırdık. Ardından 2015-2022 sürümünü tekrardan kurduk ve sorun çözüldü.

Merhaba, bana da yardımcı olur musunuz? Ben de System32'yi bozdum çoğu oyuna giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı