Çözüldü Social Club (0xc00007b) hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Grapers

Decapat
Epic Games'ten GTA 5'i aldım ve indirdim. Kurulum için Rockstar Games Launcher'ı çalıştırdığımda 0xc00007b hatası verdi. 2 saat üstünde uğraşmama rağmen çözemedim.

Process Monitor Logfile

Çözüm
Windows sürümün biraz eski.

2004'e geç.
Epic Games'ten GTA 5'i aldım ve indirdim. Kurulum için Rockstar Games Launcher'ı çalıştırdığımda 0xc00007b hatası verdi. 2 saat üstünde uğraşmama rağmen çözemedim.

Process Monitor Logfile

DLL eksikliğinden kaynaklı. Bu video ile çözüme ulaşabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DLL eksikliğinden kaynaklı. Bu video ile çözüme ulaşabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videoyu zaten önceden izlemiştim, ancak Process Monitor'de çıkan sonuçlardan sadece biri dll dosyası, oda dll veritabanında bulunmuyor malesef.

Yanlış bilgilendirme
Aynı sorunu bir arkadaşım yaşadı şu video ile sorunu çözdü denemekten zarar gelmez buyurun.

.

Raporu yanlış almışsın gibi.

Tekrardan rapor aldım ve bu sefer sıkıştırmadan yükledim.

Logfile
Aynı sorunu bir arkadaşım yaşadı şu video ile sorunu çözdü denemekten zarar gelmez buyurun.

.

Denedim ancak işe yaramadı ne yazık ki.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı