Çözüldü Social Club hesabını Steam'e tekrar bağlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ege Rakunt

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 9 7950X
Anakart: ASUS ROG STRIX B650-A
Ekran kartı: Gigabyte RTX 4070 Gaming OC
RAM'ler: Team T-Force Delta 32GB 6600mhz CL34
Rockstar destek ile iletişime geçerek erişimini kaybetiğim Social Club hesabını Steam bağlantısını kaldırmasını istedim bana dönüş sağladılar ve ilk attıkları mailde birkaç bilgi ve bilgilendirme notu vardı not diyordu ki eğer kaldırırsanız bir daha GTA V veya GTA Online oynayamazsınız. Sonrasında tekrar bir mail attım "Social Club hesabını kaldırırsam Steam'den bir daha oynayamayacak mıyım" diye onlarda tekrar satın alırsanız oyuna erişebileceğimi söylediler hangi dedikleri doğru daha önce yapmış olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Çözüm
Ben de unlink işlemi için Rockstar Games destek birimiyle görüştüm. Olayı o kadar aptalca bir şekilde anlattılar ki ben yeni bağlanacak Steam hesabımda GTA V veya RDR2 olsa bile ilerlemeyi kaybedeceğim falan zannettim. O şekilde değilmiş tabii ki. Yeni bağlanacak olan hesapta istediğiniz oyun varsa girip gönül rahatlığıyla eski ilerlemenizle devam edebilirsiniz.
Ben de unlink işlemi için Rockstar Games destek birimiyle görüştüm. Olayı o kadar aptalca bir şekilde anlattılar ki ben yeni bağlanacak Steam hesabımda GTA V veya RDR2 olsa bile ilerlemeyi kaybedeceğim falan zannettim. O şekilde değilmiş tabii ki. Yeni bağlanacak olan hesapta istediğiniz oyun varsa girip gönül rahatlığıyla eski ilerlemenizle devam edebilirsiniz.

Çözüm

Peki ya olmayan oyun olursa yeniden almak lazım sanırım değil mi?

Bende kaldırdım Social Club hesabımı Steam'den.
Benim başka Social Club hesabım var onu kaldırdığım Steam hesabına ekleyebilir miyim kaldırdığım Steam hesabında GTA V, GTA IV, RDR 2 vardı? Bende Epic Games'de bağlıydı önceki Social Club hesabında o yüzden kaldırdım. Şimdi Steam'de oyunları oynayamayacak mıyım RDR 2 falan?

Geri
Yukarı