Epic Games Yeni açılan Social Club hesabını bağlama

ghost_81

Picopat
Daha fazla  
İyi günler. Yaklaşık 3 sene önce Epic Games GTA 5'i ücretsiz bir şekilde vermişti ben de bundan faydalanarak GTA 5'i almıştım. Yaklaşık oyunu 1.5 sene boyunca oynadım. Arkadaşlarım ile Online'da güzel vakit geçirmiştik ve daha sonra kullandığım hesaptan yaklaşık 500 saatlik perma ban yemiştim 2021'de. Daha sonra oyunu açmaz oldum ve yeniden oynamaya karar verdim.

Yeni bir social hesabı oluşturarak oyuna girmeyi planladım fakat Epic Games ısrarla önceki kullandığım hesap ile oyunu açıyor. Rockstar Games ile iletişime geçtim ve bunun bir sonuca varmayacağını düşünüyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

İlk bağladığın epostaya erişimin yoksa tam da düşündüğün gibi olacak. 500 saatlik perma ban nasıl oluyor onu da anlamadım. Perma kelimesi zaten kalıcı ban anlamına gelmiyor mu?

İlk bağladığın epostaya erişimin yoksa tam da düşündüğün gibi olacak. 500 saatlik perma ban nasıl oluyor onu da anlamadım. Perma kelimesi zaten kalıcı ban anlamına gelmiyor mu?

500 saatlik hesabımda perma ban yedim*
İlk bağladığım e-posta erişebiliyorum fakat Online giremiyorum farklı bir hesap açarak sıfırdan başlayacağım fakat social buna müsaade etmiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı