Sözler köşkü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evrim Teorisi'nin tanımını bile bilmeyen ve çürütmeye çalışan(o küçük beyinlerince) Evrim'i örneklendirirken "şu tekne 1000 yıl sonra gemi olur mu?" diyen (daha ağır konuşmayım) . Mastürbasyon'nu anlatırken sanki adam öldürmek gibi anlatan cahil sürüleri daha da videolarını izlemedim 2 tane videosundan çıkardıklarım bunlar. Evrim ve Biyoloji hakkında bırak kitap okumayı Wiki'den tanımlarına bile bakmadıklarına yemin ederim.

İnsanı İslam'dan soğutan bir başka kanal. Din dışında hiçbir şey bilmiyorlar, yani aşırı cahiller. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ''Şu tekne 1000 yıl sonra gemi olur mu?'' tarzı şeyler söylüyorlar. Clickbait yapmaları da cabası. Clickbait günah değil mi? Güya İslami YouTube kanalıymış. Yersen.

İslamı kendi çapında anlatmaya çalışan bir kanal. İçerikleri hoşuma gitmiyor. Aşağıya bıraktığım videodaki argümanlarda çok saçma. İzleyeni vardır ama tarzı hoş değil, bir ateistin sokakta gördüğü birinin sözlerine inanıp da müslüman olma olasılığı çok çok düşük ama nedense çoğu zaman müslüman oluyor o kişi, ilginç.

Evrimi Bitiren Video! - İŞTE KANITLAR! - YouTube

Kitlesinin çöplüğü zaten yorumlardan belli oluyor. Belli oluyor değil bağırıyor 😅

20'den fazla videolarını izlemişimdir, insanın duygularına dokunan videoları var. Bazı videolarını ne kadar saçma bulsamda nedense beni içine çekiyor.

Ben sevmiyorum o kanalı.

Saçma sapan diğer bir din kanalı. Saçma ve gerçek olmayan "delillerle" evrimi yalanlamaya çalışan adamlardan da izleyenden de pek bir şey beklememek gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı