Sözler köşkü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hani hiç kanıt sunmuyor."Öyle demiş böyleymiş" diyor da neye göre diyor? Kaç yıllık hoca bu. 8 yıllık videosu var YouTube'da. Yalan iftira işte.

Bence senin okuma anlaman da bir sıkıntı var. İlk defa bu konudan bahseden arkadaş hoca kanıtlı bir şekilde 7 yaşındakilerle evlenebilirsiniz dedi dememiş. 7 yaşındakiler evlenebilirsiniz dedi demiş.

Zaten sonra senin emin bir şekilde "şimdi baktım söylememiş hala link de atmadın nolduuuu" dedikten sonra linkin gelmesi üzerine adama kusura bakma dememen biraz niyetini sorgulatıyor bana.

Adam evrim olabilir ama eğer varsa bunu Allah yapmıştır diyo. En sonunda bu halimizi alacaksak niye direkt böyle yaratılmadık? Veya daha kesin bir örnekle balinaların kesin bir şekilde eskiden arka ayaklarının olduğu biliniyor, neden böyle evrimlerden geçmiş? Sonuçta allah ol der olur. Neden direkt şimdiki haliyle yaratmamış.
Bu videodan bunu anladıysan sorun sende.

Google araması yapıp bakın, bir sürü yerde var sadece bu kaynakta değil.
Hocam tamam başka kaynaklar da var ama kanıt sunmuyorlar. Şimdi bir tanesine daha baktım. Kanıt sunmuyor. Bu hocanın 8 yıllık videosu var. Öyle bir şey demiş olsa elbet bulunur. Çünkü haberde 2015 yazıyor.
Bence senin okuma anlaman da bir sıkıntı var. İlk defa bu konudan bahseden arkadaş hoca kanıtlı bir şekilde 7 yaşındakilerle evlenebilirsiniz dedi dememiş. 7 yaşındakiler evlenebilirsiniz dedi demiş.

Zaten sonra senin emin bir şekilde "şimdi baktım söylememiş hala link de atmadın nolduuuu" dedikten sonra linkin gelmesi üzerine adama kusura bakma dememen biraz niyetini sorgulatıyor bana.
Hem okuduğumu gayet iyi anlıyorum. Sizin anlamsız problemli. Şimdi arkadaş alttaki fotoğrafta yazanı dedi.
Screenshot_20210105-141912_Chrome.jpg

Bende link atmasını istedim. Baktım hemen. Öyle bir şey dememiş. Güvendiğim hocadır kendisi. Sonra link attı. Baktım. "Şöyle böyle diyor" yazıyor "hoca" hakkında. Yani kanıt manıt bir şey sunmuyor. Haber zaten 2015'lik. Bu hocanın 8 yıllık videosu var. Öyle bir şey demiş olsa zaten belli olur. Video olsun falan... Zaten kendisi bir videosunda bilmem kaç tane dava mı ne açmışlar. Hiçbirisi de kanıtlanamadı. 300 400 kadarı mı ne rakamını hatırlamıyor, emin değil, helallik istiyorlar sonra.

Hocam tamam başka kaynaklar da var ama kanıt sunmuyorlar. Şimdi bir tanesine daha baktım. Kanıt sunmuyor. Bu hocanın 8 yıllık videosu var. Öyle bir şey demiş olsa elbet bulunur. Çünkü haberde 2015 yazıyor.

Hem okuduğumu gayet iyi anlıyorum. Sizin anlamsız problemli. Şimdi arkadaş alttaki fotoğrafta yazanı dedi. Eki Görüntüle 817730
Bende link atmasını istedim. Baktım hemen. Öyle bir şey dememiş. Güvendiğim hocadır kendisi. Sonra link attı. Baktım. "Şöyle böyle diyor" yazıyor "hoca" hakkında. Yani kanıt manıt bir şey sunmuyor. Haber zaten 2015'lik. Bu hocanın 8 yıllık videosu var. Öyle bir şey demiş olsa zaten belli olur. Video olsun falan... Zaten kendisi bir videosunda bilmem kaç tane dava mı ne açmışlar. Hiçbirisi de kanıtlanamadı. 300 400 kadarı mı ne rakamını hatırlamıyor, emin değil, helallik istiyorlar sonra.
300 ve 400 rakam değildir, sayıdır. Rakamlar 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 olmak üzere 10 tanedir.
Dini hiçbir kanal veya kaynağı takip etmiyorum ama evet, biri için birilerinin şunu dedi bunu dedi demesi bana kalırsa da kanıt sayılmamalıdır.

300 ve 400 rakam değildir, sayıdır. Rakamlar 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 olmak üzere 10 tanedir.
Dini hiçbir kanal veya kaynağı takip etmiyorum ama evet, biri için birilerinin şunu dedi bunu dedi demesi bana kalırsa da kanıt sayılmamalıdır.
Hocam yanlışlıkla öyle dedim. Biraz üzerinde düşündüm. Hemen yazmadım. Biliyorum yoksa.

Hem okuduğumu gayet iyi anlıyorum. Sizin anlamsız problemli. Şimdi arkadaş alttaki fotoğrafta yazanı dedi. Eki Görüntüle 817730
Nurettin Yıldız'dan 6 yaşında çocukla evlenilebilir fetvası - MedyaFaresi.com
Biraz daha araştır o zaman. Ben bu adamı etmem bilmem 5 dakika önce öğrendim. Biraz bakınca da bu video çıktı. Çok zorlanmadım yani. Açık açık ergenlik çağından önce evlenebilir diyor. Açık açık 6 yaşında 7 yaşında 10 yaşında nikaha adaydır diyor. Artık pes doğrusu. Şimdi ne diyeceksin merak içindeyim.

Nurettin Yıldız'dan 6 yaşında çocukla evlenilebilir fetvası - MedyaFaresi.com
Biraz daha araştır o zaman. Ben bu adamı etmem bilmem 5 dakika önce öğrendim. Biraz bakınca da bu video çıktı. Çok zorlanmadım yani. Açık açık ergenlik çağından önce evlenebilir diyor. Açık açık 6 yaşında 7 yaşında 10 yaşında nikaha adaydır diyor. Artık pes doğrusu. Şimdi ne diyeceksin merak içindeyim.
Şimdi haklısın falan demeden ortadan kaybolacak, foruma da bir daha uğramayacak.
Bu videodan bunu anladıysan sorun sende.
İlk 30 saniyesini izleyip kapattım ve ilk 30 saniyeden bu anlaşılıyor.

Ekteki videoyu 15 saniye izleyen anlar zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet gerçekten de adam evrime inanmak diyor.
Evrime inanmak
Yer çekimi kanuna inanmak
Kepler kanuna inanmak
Kaldırma kuvvetine inanmak

Burada bir şey çok fena sırıtıyor.

Cep telefonlarımıza bile kılıf takıyorken el üstünde tuttuğumuz hanımlarımıza neden... Pardon bu Çay House idi. Bu pilot kalemin bile bir yaratıcısı varken bu koca kainatın nasıl yaratıcısı olmaz. Ben inandım(!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı