Sözünün arkasında duran ISS önerisi

BilalShnn

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Aktif TurkNet kullanıcısıyım. TurkNet CEO'su Cem Çelebiler'in sözüne güvenerek ISS'mi değiştirmedim. Verilen söz: "2023 Hazirana kadar zam olmayacak." fakat dün gece gelen ani zamdan sonra kendimi tam olarak aptal yerine konmuş gibi hissettim. En çok canımı yakanda TurkNet'in kelime oyunlarıyla milleti kandırmadığını düşünmemdi. Neymiş efendim: O söz verildiğinde TurkNet'e geçenler için geçerli olacakmış. Zam geldi mi geldi. Daha fazlasını tartışmaya gerek yok.

TT altyapısı kullanıyorum önerebileceğiniz bir ISS var mı? Kullandığım tarife, 75Mbps download 8Mbps upload. Bu arada diğer firmalara direkt olarak geçiş hakkımız var mı?

Son düzenleme:
Bana böyle bir mail geldi, anlaşmayı yaparken de 06/2023'e kadar fiyatın değişmeyeceğini söylüyordu. Yeni gelecek abonelere yeni anlaşma yapabilirler sözünü tutmadığı anlamına gelmez.

1658333591336.png

Dosya Ekleri

• 1658334042074.png
    1658334042074.png
    115,1 KB · Görüntüleme: 98
Bana gönderilen mail :D şaka gibi. Ben de çok sinirlendim bu olaya.

169.90 :D
Bana gelen mail de öyle, arkadaşıma gelen mailde sizin fiyatınız değişmiyor yazıyor bizde neden böyle.

Screenshot_1.png

Ben baya eski Turknet kullanıcısıyım arkadaşım yeni başvurdu. Yenilerin fiyatı değişmiyor eskilerin fiyatı mı zamlanıyor yani.

Bana gelen mail de öyle, arkadaşıma gelen mailde sizin fiyatınız değişmiyor yazıyor bizde neden böyle.

Eki Görüntüle 1457640

Ben baya eski Turknet kullanıcısıyım arkadaşım yeni başvurdu. Yenilerin fiyatı değişmiyor eskilerin fiyatı mı zamlanıyor yani.
Ben de 8 aylık aboneyim. Pek eski değilim. Yeni de sayılmam, bana da zam geldi

Bana böyle bir mail geldi, anlaşmayı yaparken de 06/2023'e kadar fiyatın değişmeyeceğini söylüyordu. Yeni gelecek abonelere yeni anlaşma yapabilirler sözünü tutmadığı anlamına gelmez.

Eki Görüntüle 1457624
TurkNET yeni abonelerini elinde tutmayı başarıyor fakat eski abonelerinin sayısının yenilere nazaran kat ve kat daha yüksek olduğunu unutmuş olabilir. Yeni aboneleriyle devam edebilir. Forumda kısa bir göz atma sonrasında eski abonelerinin bir kısmının ayrılma kararı aldığını gördüm.

TurkNET yeni abonelerini elinde tutmayı başarıyor fakat eski abonelerinin sayısının yenilere nazaran kat ve kat daha yüksek olduğunu unutmuş olabilir. Yeni aboneleriyle devam edebilir. Forumda kısa bir göz atma sonrasında eski abonelerinin bir kısmının ayrılma kararı aldığını gördüm.
Maalesef öyle 2017 beri üyeyim, şuan comnet ile görüşüyorum, başka alternatiflere bakmak gerek.

TurkNet internet paneline girdiğimde karşıma böyle bir şey çıktı sizde de var mı fiyat olarak uygun olur mu böyle bir şey?

Dosya Ekleri

• 1658334422795.png
    1658334422795.png
    84,8 KB · Görüntüleme: 82

Geri
Yukarı