Soğutması ön planda kasa önerisi

Masayı kasa altına koymayın hocam, çok tozlanır. Soğutması ön planda olanlar mesh oluyor genelde, oradan çok toz alır. İllaki oraya koyacaksanız da filtre ekleyin sisteme, zahmet çıkartmasın size.
Hocam ben de isterdim masaüstüne koymayı ama masaüstünde yer yok. Sırf sığmadığı için 24 inç monitör alamadım. Kitap rafları ile dolu masaüstü.
Peki günde 10 15 saat açık kalması konusunda ne dersiniz? Sadece LOL ve CS:GO oynanacak bilgisayarda. Kaç derece sıcaklıkları görürüm ve bilgisayarım için sağlıksız olur mu?

Hocam ben de isterdim masaüstüne koymayı ama masaüstünde yer yok. Sırf sığmadığı için 24 inç monitör alamadım. Kitap rafları ile dolu masaüstü.
Peki günde 10 15 saat açık kalması konusunda ne dersiniz? Sadece LOL ve CS:GO oynanacak bilgisayarda. Kaç derece sıcaklıkları görürüm ve bilgisayarım için sağlıksız olur mu?
Bunun için üretiliyor o parçalar zaten, herhangi bir sıkıntı olmaz merak etmeyin.

Bunun için üretiliyor o parçalar zaten, herhangi bir sıkıntı olmaz merak etmeyin.
Parçalar tozlanması için üretilemez, tozlanınca temizlik ister. Burada tozu temizlemesi gereken kişi sistem sahibi. Yani yük ona kalmış. Yer açamıyorsa ve sisteme iyi bakmak istiyorsa biraz daha sık temizlik yapması gerekecek.

Parçalar tozlanması için üretilemez, tozlanınca temizlik ister. Burada tozu temizlemesi gereken kişi sistem sahibi. Yani yük ona kalmış. Yer açamıyorsa ve sisteme iyi bakmak istiyorsa biraz daha sık temizlik yapması gerekecek.
Sanırım bilgisayarın 10 15 saat açık kalmasından bahsetmiş arkadaş.
Sizce kaç derecelerde dolaşır işlemcim?
Internetteki tüm testler sadece 2 dakika oyumu açıp bırakıyor. Kesin bir sonuç elde etmek zor.

Sanırım bilgisayarın 10 15 saat açık kalmasından bahsetmiş arkadaş.

Sizce kaç derecelerde dolaşır işlemcim?
Internetteki tüm testler sadece 2 dakika oyumu açıp bırakıyor. Kesin bir sonuç elde etmek zor.
AMD alırsan pek bir sıkıntı yaşamazsın. Ryzen 3 2200g kullanıyorum, 4ghz e overclockladım, voltajı ile de oynadım. 65 70 dereceyi geçmiyor ısısı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı