Soğutucuyu çıkarırken MSI X670E Carbon Wi-Fi anakartın işlemci pinleri yamuldu

NeverGive Up

Hectopat
RAM
Adata Xpg Lancer rgb 7200Mhz 32Gb
SSD veya HDD modeli
Kingston Fury Renegade 2TB
Ekran kartı
Msi RTX 4080 Gamingx Trio
Anakart
Msi Mpg X670E carbon wifi
İşlemci
Ryzen 9 7900x
Merhaba arkadaşlar, soğutucum arızalandığı için anakarttan söktüm. Sonra işlemci soketinin mandalını açtıktan sonra işlemci yerinden çıkmıyordu, kenardan yavaşça kaldırınca anakartın işlemci soketinin pinleri yamuldu. Ne yapmam lazım? Bende mi şansızlık var yoksa bana mı denk geliyor? Yardımınıza ihtiyacım var bana yol gösterin. Anakartı 26.05.2023 tarihinde aldım, garantisi 2 yıl. MSI X670E Carbon Wi-Fi.

IMG-20240109-WA0002.jpg

IMG-20240109-WA0001.jpg

IMG-20240109-WA0003.jpg

IMG-20240109-WA0004.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden sattın hocam?

MSI almayacağım daha servisi.

Neden sattın hocam?

MSI servisi insanı mağdur ediyor bak aradaki farka arkadaş Gigabyte Aorus X670e Master kullanıyor oda işlemci soketi değiştirdi servis ondan 750 TL aldı MSI ise benden 2000 TL aldı aradaki fark bir de Gigabyte garanti süresini bozmadan onarım yaptı MSI ise benim garanti süremden götürdü şu var mantarlar MSI göre biraz daha müşteri odaklı MSI servisi Allah'a emanet müşteriyi sömürüyor şimdi ben Aorus Master kullanıyorum MSI MEG ace anakart ile eş değer uygun fiyata aldım.

MSI almayacağım daha servisi.

MSI servisi insanı mağdur ediyor bak aradaki farka arkadaş Gigabyte Aorus X670e Master kullanıyor oda işlemci soketi değiştirdi servis ondan 750 TL aldı MSI ise benden 2000 TL aldı aradaki fark bir de Gigabyte garanti süresini bozmadan onarım yaptı MSI ise benim garanti süremden götürdü şu var mantarlar MSI göre biraz daha müşteri odaklı MSI servisi Allah'a emanet müşteriyi sömürüyor şimdi ben Aorus Master kullanıyorum MSI MEG ace anakart ile eş değer uygun fiyata aldım.
Kasanızın içinin fotoğrafını atar mısın hocam merak ettim :) @NeverGive Up

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı