Şok Market Rampage KL-R88 alınır mı?

Bende almayı düşünüyorum bütçemde maksimum 1000TL bu fiyatlarda bırak başka özellikleri doğru düzgün sırt ayarlaması olan bir koltuk görmedim tabii ki bütçen yetiyorsa 450daha verip xDrive alabilirsin ki fark olursa sadece malzeme kalitesinde olur (onu da alınca göreceğiz). Bende yarın alıp denediğimde ekleme yaparım ona göre alırsın ama stoklarının hemen biteceğini düşünüyorum.

Yani Rampage daha kaliteli diyorsun? Komiksin.

Rampage xDrive kadar iyidir demiyorum da, xfly ne kardeşim iyi bir ürünü varda ben mi bilmiyorum malzeme kalitesi Rampage'den iyi olamaz (tekrarlıyorum Rampage'nin malzeme kalitesine çok iyi demiyorum) üstüne üstlük sunduğu bir özellik yok koltuğun kalıp gibi bir şey.

Bunun "biraz" olduğuna emin misin? Veya bu konu da herkes hemfikir mi?

Cevap vermeyi bile gerek görmedim, 450TL cik fark var ne varki bunda. :DDD

Son düzenleme:
Sizce Xprime One mı yoksa bu koltuk mu? Bir de bu koltuk boyu kaç olanlar için uygun? Benim boyum 171, benim için büyük mü olur yoksa ideal mi?

Son düzenleme:
Bu koltuk işine karar vermek gerçekten çok zor. Ya üreticisi olacaksınız ya bu işlerden iyi anlayan başka bir koltuk üretiminde çalışanlardan olacaksınız yada alıp kullanıp öyle karar vereceksiniz. Kullanılan mekanizmadan tutun, kumaş ve iç malzemesine kadar hatta ayaklarına kadar kalite farkı oluşuyordur muhtemelen.

Kimisi bu tarz koltukların aşırı terlettiğini söyleyip fileli koltukları yöneliyor. İkea Markus vs gibi. 400 500 liraya da file koltuklar var ama almaya çekiniyor insan.

Maalesef fiyat aralığına göre çok kazanan youtuber'ların biri hepsini alıp denese keşke. Tabi bir de ilk deneme ile 1 hafta veya 1 ay 1 sene gibi uzun dönemlik tecrübeler de çok önem arz ediyor.

En azından 1 haftalık denemeler yapılabilir yada birkaç kişinin yardımıyla bu denemeler yapılırsa ortaya faydalı bir içerik çıkmış olur.

Ama youtuber'ların bir çoğu koltuk üreticileri ile anlaşıp onlara bedava geldiği için muhtemelen bunu yapmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı