Sokakta kovalandınız mı?

Evet, kovalandım. Arkadaşlarımla bisiklet sürerken öküzün birisi ters şeritten hız sınırı 30 km olan sokağa 50km hızla girip ani fren yaptı ve arabayı kaydırdı ve bize sövme başladı bizde dayanamayıp hareket çekip devam ettik ama bu öküz şoför dururmu hemen gaza basıp bizi kovalamaya başladı tam kovalarken yan sokaktan polis çıktı :D. Durumu izah ettik ve polis adama ceza yazdı sonrasında herkes kendi yoluna.

Özel değilse anlatabilir misiniz hocam? Merak ettim 😁
O zamanlar 4 yada 5. sınıfım. Köyümde dedeme sapan yaptırmıştım. Antalya'da özellikle cuma pazarı tarafında Kürtler ve az olsa da çingeneler yaygındır. Bir gün arkadaşlara sapan tanıtırken küçük bir çocuk geldi(Kürt kendisi). Bana sapanı ver dedi, sövdü saydı. Sonra eline taş alarak atmaya çalıştı. Ben de sapan ile bunun ayağına taş attım. Sonra sülalemi getirip geleceğim dedi. Ben inanmadım ama gerçekten getirmiş. Sapanlı ben versus 12 kişi vs attık. 2 tanesini sapanla vurdum ve son hızla kaçtım. Kalan 10 kişi son hızla kovaladı. Tam bana yetişecek olanın kafasına odun sapanı atıp ara sokağa girdim. Zor kurtuldum diyecektim. Bu sefer okulda kıstırdılar.

Geri
Yukarı