Sokakta sünnet düğünü yapmak yasak mı?

Sherlocat

Hectopat
Daha fazla  
Şu an tam karşımızda binanın önünde sünnet düğünü var. Sokakta yapıyorlar ve davullar, müzik filan her şey var. Sokakta eğlence yapmak yasak mı?

Karakolun böyle bir yetkisi yok, ancak mahkeme izin verebilir.
Dediğim gibi 2017'de gittim askere eğlencem sokakta oldu. Karakola gidip izin aldık. Birde yaptığım yer pazar yoluydu aktifti. Yolu kapatırsanız iptal ederiz dedi. Biz kapattık tabii yoksa halayın ortasından araba geçiyordu. 😀 Sonu biraz tartışmalı bitti ama dediğim gibi izini karakoldan aldık. Yer İzmir/Gültepe.

Dediğim gibi 2017'de gittim askere eğlencem sokakta oldu. Karakola gidip izin aldık. Bir de yaptığım yer pazar yoluydu aktifti. Yolu kapatırsanız iptal ederiz dedi. Biz kapattık tabii yoksa halayın ortasından araba geçiyordu. 😀 Sonu biraz tartışmalı bitti ama dediğim gibi izini karakoldan aldık. Yer İzmir/Gültepe.

Dediğim gibi karakolun böyle bir yetkisi yok. Tamamen hukuksuz, sırf uğraşmamak için böyle yapıyor polisler, devletin polisi böyle yapınca kim ne yapsın zaten.

Dediğim gibi karakolun böyle bir yetkisi yok. Tamamen hukuksuz, sırf uğraşmamak için böyle yapıyor polisler, devletin polisi böyle yapınca kim ne yapsın zaten.
Valla doğrudur bir bilgim yok. Mahalle onların elinde olduğundan sorduk onlardan izin alınacak dediler. Bir tepside baklava ile gitmiştik. 😀

@qweqweee Birde rüşvet var işin içinde. Ağlanacak halimize gülelim o zaman. 😆
Şirin gözükmek lazım yoksa rica bazen yetersiz. 😀 Düğün salonları da pahalıydı. Aslında ben istemiyordum arkadaşla aynı zamanda gidiyorduk. Onun eğlencesine gittim bir hoşuma gitti dedim hatıra olsun bende istiyorum. İyi ki yaptırmışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı