Sol el ile yazı yazmak

Bulut2024

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi sol elim ile yazı yazmayı öğrenmek istiyorum.
Sağ elim kadar iyi olmasa da yazı yazılıp, okunabilecek kadar geliştirmek istiyorum.
Önereceğiniz metinler, tavsiyeler var mı?

Sanırım ilkokul çocuklarına yaptırdıkları gibi güzel yazı defteri alıp basit şekilleri tekrar tekrar çizerek başlayabilirsiniz. Ama neden bunu yapmak istiyorsunuz? Bugüne kadar sol elimle yazdığım için bir şey elde etmedim. Aksine sol elim siyaha boyanırdı hep.
Yapacak birşey bulamıyorum ve en azından bir şey başarmak istiyorum. (Her ne kadar işime yaramayacak olsa da)

Ben her iki elimi de yazı yazmak veyahut resim çizmek amacıyla kullanabiliyorum. Özel bir çaba gösterdiğimi hatırlamıyorum, sanıyorum ki yardımcı etkenler sebebiyle bu şekilde bir özelliğe kavuşabildim. Profilinizden baktığım kadarıyla yirmi üç yaşındasınız, bu yüzden ilkokul talebelerinin tekniklerini yapmanıza pek gerek duymayacağınızı düşünüyorum çünkü el, bilek ve kol kaslarınız onlarınkinden çok daha farklı bir durumdadır. İşbu yüzden de size sevdiğiniz bir konuda Vikipedi makalesi bulmanızı ve her gün aynı makaleyi baştan sona sol elinizle yazmanızı isteyeceğim. Bunu bir YouTube videosunda görmüştüm. Yaklaşık iki haftalık bir sürecin sonunda sol eliniz ile yazınız nizami ve okunabilir bir seviyeye erişecektir.​

Yeni konular

Geri
Yukarı