Son 2 ay çalışılarak eşit ağırlıkta ilk 60 bine girilir mi?

Renster

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sınava 2 ay kaldı. Ben hayatımda hiç ders çalışmadım bugüne kadar. Sadece okul sınavlarından geçmek için sınavdan 1-2 gün önce çalışırdım, onun dışında hiç derslerime çalışmadım. 40 gün önce falan derslerime çalışma kararı almıştım fakat rahatıma engel olamadım adam akıllı çalışmadım oyun oynadım, sosyal medyada takıldım. Şu an ise TYT matematikte bölme-bölünebilmeye kadar biliyorum. Diğer derslerim 0. Ortalama TYT netlerim 50-55. Sizce bu 2 ay nasıl çalışırsam sınavı kazanabilirim? Hedefim eşit ağırlık alanında ilk 60 bine girmek.

Güzel troll. Ama ülkemizde illa ki her sene bir bahane bulunuyor barajı kaldırmak için. Sizde bir yere girersiniz.

Baraj yok zaten. Benim hedefim ilk 60 bin.
Eşit ağırlık 60.000 diyorsun benim zamanımda ilk sayısal ilk 10.000'e girmeyince çevrene söylemeye utanırdın. 120 soru üzerinden 50-55 net. Yine kendi zamanımdan hatırladığımı söyleyeyim 2000 soru 1 netini arttırır derlerdi sınavda. 85 net üzerine çıkmanız gerekiyor. Konuları bildiğinizi varsayarsam ve okul puanınızı da full verirsem:

60.000 soru. 1 soru 1 dakika: 60.000 dakika. Günde 16 saate denk geliyor 2 ayda.

Geri
Yukarı