Son 50 günde AYT biter mi?

Zor ama imkansız değil bende YKS sözel öğrencisiyim hedefim 10-20 K arası artık konular kafamın içine girmiyor sadece anlayıp geçiyorum benimde netlerim ortalama 34-40 arasında gidip geliyor olduğu kadar olmadığı kader diyorum bende önerim sakin kafayla çöz ve sürekli deneme yanılma yap eminim netlerinde artış yaşanacaktır 2 ayda biter mi sorusuna cevabım maalesef bitmez ama konuları pekiştirerek bitirmiş gibi olursun zaten bitiripte yapamamak var birde işte en çok o moral psikoloji bozuyor her şey gönlünce olsun başarılar dostum.
2 ayda biter mi benim için 50 55 net ayt demek, biraz zor tamamen fen kasmakla olacak bir şey umarım yapabilirim.Sana da kolay gelsin sen matematik yaptığında çok öne atar Eyüp b izleyebilirsin çok iyi anlatıyor hemen anlarsın.Başarılar dilerim, inşallah istediğin bölümü kazanırsın.

2 ayda biter mi benim için 50 55 net ayt demek, biraz zor tamamen fen kasmakla olacak bir şey umarım yapabilirim.Sana da kolay gelsin sen matematik yaptığında çok öne atar Eyüp b izleyebilirsin çok iyi anlatıyor hemen anlarsın.Başarılar dilerim, inşallah istediğin bölümü kazanırsın.
2 ayda benim için matematik impossible bir şey şuanda sözelden ilerken bir anda matematiğe geçiş yapmak afallatır o yüzden AYT sözel basmaya devam son 50 gün kaldı şunun şurasında TYT'dede zaten Türkçe ve Sosyal harici yapmayı düşünmüyorum hocam matematik ve fen ölüm gibi geliyor hedefim bu arada okul öncesi öğretmenliği umarım sende istediğin yeri kazanırsın başarılar tekrardan.

Dershanede bu konular işlendi zaten aşinalık var ama soru çözmediğim için bilgi uçtu, söylediklerini dikkate alacağım teşekkür ederim. Biyolojiyi föyden okuyup çözüyorum kimya ve fizik sıkıntılı bende şu an onları halletmek biraz zor benim için ama 50 gün düzgün çalışma ile biteceğini düşünüyorum. Sana da kolay gelsin istediğin bölümü tutturursun inşallah.
Teşekkür ederim. Dediğin gibi bol soru çözmek lazım. Kimya zor değil aslında, Sinan İhtiyaroğlu'nun 2023 kampına bakabilirsin. Hem video sayısı az hem de kısa ve öz anlatıyor bence, gereksiz sululuk yapmıyor.

Teşekkür ederim. Dediğin gibi bol soru çözmek lazım. Kimya zor değil aslında, Sinan İhtiyaroğlu'nun 2023 kampına bakabilirsin. Hem video sayısı az hem de kısa ve öz anlatıyor bence, gereksiz sululuk yapmıyor.
Bir kaç kez denk gelmiştim gerçekten muazzam anlatıyor birde Aker kartala bakın sözelde çıldırırsınız :)

Teşekkür ederim. Dediğin gibi bol soru çözmek lazım. Kimya zor değil aslında, sinan ihtiyaroğlu'nun 2023 kampına bakabilirsin. Hem video sayısı az hem de kısa ve öz anlatıyor bence, gereksiz sululuk yapmıyor.
Görkem şahin izliyorum ben yani izleyeceğim diyeyim çok az izledim de çok fazla süre çalıyor. Sinan hoca orbitali çözeceğim kadar anlatsa yeter.

Görkem şahin izliyorum ben yani izleyeceğim diyeyim çok az izledim de çok fazla süre çalıyor. Sinan hoca orbitali çözeceğim kadar anlatsa yeter.
Hocam foruma giremedim, mesajı biraz geç görüyorum kusura bakmayın. Sinan hocayı ben de 3-4 gün önce keşfettim konuları hızlı eriteyim diye. Bana soracak olursanız, ben zaten Youtube'dan dersi en hızlı şekilde öğrenip faydalanma taraftarıyım (videonun uzun olmasıyla ilgili bir problemim yok, sadece bazı hocalar fazla gereksiz şakalar, espriler -tabiri caizse- zevzeklik yapıyorlar; ben direkt dersi anlatsın geçsin kafasındayım.) Bu yüzden Sinan İhtiyaroğlu iyidir bence. Sadece bir tık az soru çözüyor gibi gelebilir, o yüzden soru çözümleri için de Kimyabilen kanalını öneririm. Üstüne direkt Orbital'i çözersiniz zaten, başka kaynağa gerek yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı