Son gelen zamlar hakkındaki düşünceleriniz neler?

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 47
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hof

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ada
Merhabalar, son gelen zamlar hakkında ki düşünceleriniz neler? Bilgilendirme yapayım, LPG'ye 60 kuruş zam, elektriğe %14, 90 zam, doğal gaz faturasına da %20 zam geldi. Süt ürünlerinde de artış görülmekte. Ne düşünüyorsunuz?

Bugün markete uğradım. Bak sana yemin ediyorum tüm etiketleri değiştirdiler. Atıyorum 3 TL olan içeceği 3.25 falan yaptılar. Bazen görüyorum zam yapıp eski fiyatının etiketini koyuyor indirim gibi gösteriyor. Çıldıracağım en yakın zamanda. Sözde denetim yapıyorlardı. Kilosunu 30 kuruşa aldıkları karpuzları 1 TL'ye satıyorlar.

Bu gidişle LPG+ çıkacak. Her şeye zam arkadaş. Bu millet nasıl yaşayacak ? Kendi kızını özel okullarda okutmayı biliyorsunuz ama 😔

• Üzgün
İfadeler: Hof
Bugün markete uğradım. Bak sana yemin ediyorum tüm etiketleri değiştirdiler. Atıyorum 3 TL olan içeceği 3.25 falan yaptılar. Bazen görüyorum zam yapıp eski fiyatının etiketini koyuyor indirim gibi gösteriyor. Çıldıracağım en yakın zamanda. Sözde denetim yapıyorlardı. Kilosunu 30 kuruşa aldıkları karpuzları 1 TL'ye satıyorlar.
Ülke fırsatçı dolu. Bazen ekonomi fırsatçılar yüzünden mi kötü diye düşünüyorum da yok. Battık artık.

1 Litre kola 9.5 lira olmuş, şaka gibi. Artık 10 lira kağıt para verip, para üstünü de almayacağız galiba.

Ülke fırsatçı dolu. Bazen ekonomi fırsatçılar yüzünden mi kötü diye düşünüyorum da yok. Battık artık.
Düzelmez. 2023 seçimlerini geçtim, en iyi parti kazansa bile düzelmez. Almanca'mı geliştiriyorum. Almanya'ya gideceğim Allah izin verirse.

Zam yapmada hızlı oldukları kadar denetim yapsalar süper güç olurduk.

Bu gidişle LPG+ çıkacak. Her şeye zam arkadaş. Bu millet nasıl yaşayacak ? Kendi kızını özel okullarda okutmayı biliyorsunuz ama 😔
"En iyi eğitim sistemi bizde" deyip kızını yurt dışında okutturan "en iyi altyapı bizde" deyip, altyapıyı yurt dışından satın alan bir ülkeyiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı