Son gelen zamlar hakkındaki düşünceleriniz neler?

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 47
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ah şu cümleyi kurmak bana da nasip olur mu ya... Olacak inşallah. Var bir hayalim.
Önümüzdeki yıllarda bu durumları geri isteyeceğiz, biliyorsun değil mi :( Umarım geri düzelir. Marketten 3.5 liraya magnum aldığımı hatırlıyorum.

2 gün önce baktığım laptop sabah 07:30 civarında 9599TL iken 5-6 saat sonra 9899TL olmuştu. 5 saat içerisinde ne değişmişti anlamadım ama benim hayallerimin değiştiği kesindi...

2 gün önce baktığım laptop sabah 07:30 civarında 9599TL iken 5-6 saat sonra 9899TL olmuştu. 5 saat içerisinde ne değişmişti anlamadım ama benim hayallerimin değiştiği kesindi...
Sabah aldığın nefesi, akşam alamıyorsun gibi bir şey oldu bu ülke. Çıkıpta biri ülkeyi düzgünce yönetmediği sürece daha fazla kendinizi buralarda rezil ettirmeye gerek yok. Kaçın yurtdışına, rahat rahat eşinizle yaşayın.

@KenshiPochita

Ben kendimi bildim bileli yurt dışındayım zaten. Ülkeden sıkılıp terk etmedim yani.

Türk lirasının değer kaybetmesi cidden üzücü. Eğer bir ürünün fiyatı neredeyse 3 katına çıkıyorsa, o zaman cidden bir sorun var demektir. Ne hikmetse tüm bunlara rağmen türlü türlü yalanlar dinlemek zorunda kalıyoruz.

Nerede yaşıyorsunuz?

İsviçre.

Kanmayın bu arkadaşa.
Hemen ifşa olduk, iyi mi? :D

Merhabalar, son gelen zamlar hakkında ki düşünceleriniz neler? Bilgilendirme yapayım, LPG'ye 60 kuruş zam, elektriğe %14, 90 zam, doğal gaz faturasına da %20 zam geldi. Süt ürünlerinde de artış görülmekte. Ne düşünüyorsunuz?
Önümüzdeki senelerde neler olacağını tahmin etmeye çalışıyorum.

1625156844894.png

• İnanılmaz
İfadeler: Hof
Kim gelirse gelsin düzeleceğine inanmıyorum artık. Bor madenimiz çıkınca ekonomiye çok yararı olacağını sanmıyorum. Yönetebilen yönetsin.
@KenshiPochita

Ben kendimi bildim bileli yurt dışındayım zaten. Ülkeden sıkılıp terk etmedim yani.

Türk lirasının değer kaybetmesi cidden üzücü. Eğer bir ürünün fiyatı neredeyse 3 katına çıkıyorsam, o zaman cidden bir sorun var demektir. Ne hikmetse tüm bunlara rağmen türlü türlü yalanlar dinlemek zorunda kalıyoruz.

İsviçre.

Hemen ifşa olduk, iyi mi? :D
@reptile İsviçre de bir PS5 kaç para hocam? İsviçre dolar mı kullanıyor? Maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı